У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Практично на всій території країни переважатиме суха погода. У південних, східних областях та в Криму висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі становитиме -12…+13 градусів, удень 0…+18. Вітер змінний, переважно південний, східний, північний, північно-східний, північно-західний і південно-східний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Вночі температура повітря складе -3…-1 градус, удень – від 0 до +2. Вітер північний, східний, північно-східний, північно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні йтиме дрібний дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть 0…+4 градуси, вдень повітря прогріється до +2…+7. Вітер східний, північний і північно-східний, 3-7 м/с.

У Криму хмарна погода з проясненнями, на півострові висока ймовірність дощу. У Феодосії опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +6…+13 градусів. Денна температура повітря коливатиметься від +7 до +18. Вітер східний, північний і північно-східний, 1-6 м/с.

У східних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу, місцями зі снігом. Уночі до +1…+4 градусів, денна температура повітря становитиме +2…+6. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується мінлива хмарність. На більшій частині регіону очікується суха погода. Температура повітря вночі опуститися до -12…-3 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +2…+5. Вітер південний, східний і південно-східний, 1-5 м/с.

У Карпатах – сонячна погода, у регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -6, удень – до +4 градусів. Вітер східний та північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -1…+4 градусів, удень – від +1 до +4. Вітер східний, північний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі