У Вінниці відкрили бізнес-інкубатор

У Вінниці розпочав роботу бізнес-інкубатор iHUB. Офіційне відкриття Центру інновацій та підприємництва відбулося сьогодні, 24 листопада, повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

Вінниця долучилася до світової мережі Центрів інновацій і підприємництва iHUB, створеної за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії та Посольства Королівства Норвегія в Україні. 24 листопада у місті відбулося відкриття некомерційного соціального центру, який дасть змогу молодим ініціативним людям розпочати власну справу з виходом на вітчизняні та світові ринки. Меморандум про створення iHUB у Вінниці було підписано навесні. Для підтримки проекту Вінницькою міською радою було виділено частину будівлі комунальної власності в самому центрі міста, де з партнерами проекту спільними зусиллями проведено капітальний ремонт.

«Я хочу подякувати нашим норвезьким партнерам за ініціативу і підтримку цього проекту. Все, що зроблено, здійснено спільними зусиллями, - каже міський голова Сергій Моргунов. - Цей iHUB буде в мережі подібних центрів у 60 містах світу, що дасть можливість обміну думками ініціативних українців з іншими людьми в інших країнах. Більше того, цей проект наштовхнув нас на думку щодо створення на першому поверсі будівлі в наступному році подібного центру для підтримки інституцій громадянського суспільства».

Читайте також: У Криму залишилось бензину на 15 діб

Керівник мережі центрів iHUB Дмитро Подолєв розповідає, що мережа є некомерційною соціальною ініціативою, яка має на меті підтримати, навчити і допомогти створити нові компанії і підтримати молодь, яка зможе самореалізуватися в рідному місті без потреби мігрувати за кордон. Адже ця проблема наразі в Україні стоїть досить гостро, і перспективна молодь їде за межі країни, щоб знайти нові можливості для самореалізації. Цей проект важливий не тільки в рамках міста, він розрахований на регіон в цілому.

«Дуже вдячний Посольству Норвегії, що після приїзду до Вінниці, огляду приміщення, ми отримали таке рішення. На сьогодні в світі практично йде революція розвитку світової економіки, зараз все більше говорять про те, що 21 сторіччя – це століття креативної економіки і якраз відкриття iHUB логічно в це вписується», - зазначає голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

446

«Я дуже вдячний місцевій владі за підтримку цього проекту. Ми підтримуємо подібні проекти в різних передових містах України, і такої підтримки, як у Вінниці, ми поки ніде не мали, - зізнався під час відкриття iHUB голови місії Посольства Королівства Норвегії в Україні Річард Скарборо. - Я думаю, що такий проект є дуже важливою інвестицією, бо ми інвестуємо в майбутнє України, щоб вона стала успішною економічно, що для нас є дуже важливим. Це величезний ринок і потенціал. Той факт, що Вінниця відкриває iHUB на рівні передових великих міст – це чудово, і може підштовхнути до реалізації проектів молодих людей».

Читайте також: Пентагон: Туреччина мала право збивати російський літак

Президент Seed Forum Global Стейнар Корсмо зауважив, що в будівлі проведено великий обсяг робіт, і зараз воно виглядає зовсім по-іншому, ніж він бачив його ще півроку тому. «Молоді люди, які мають натхнення працювати, в тому числі і у Вінниці будуть майбутнім економіки України, і зокрема вашого міста. Вони працюватимуть в цьому офісі, який є частиною світової мережі. Вітаю з фантастично великою проведеною роботою, але все тільки починається».

Рекомендуємо прочитати

14 судових справ про дискримінацію. Кращі цитати

Рівність завжди вважалась основною правовою категорією....

Це може бути цікавим

Мати покинула на три доби однорічного сина заради дня народження подружки

На Рівненщині мати покинула на 3 доби однорічне дитя, бо пішла святкувати день народження подруги....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть