У Росії припиняють продаж путівок до Туреччини

Великий російський туроператор Наталі Турс повідомив у вівторок, 24 листопада, про призупинення продажу турів до Туреччини, пославшись на нестабільність політичної ситуації і необхідність гарантувати безпеку громадянам РФ. Про це пише Корреспондент.

"Наталі Турс оголошує про припинення з 24 листопада 2015 року надання туристичних послуг за напрямком Туреччина на території Росії, а також - в Україні, Казахстані і Білорусі, де знаходяться офіційні представництва туроператора", - йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Сьогодні у зв'язку з нестабільною політичною ситуацією і відповідно до заходів, що вживаються державою для забезпечення безпеки громадян Росії, керівництво Наталі Турс приймає рішення про призупинення продажів турів до Туреччини починаючи з 24 листопада 2015 року", - зазначено в повідомленні туроператора. При цьому не уточнюється, на який термін призупинено продаж турів до Туреччини.

Читайте також: CNN: Обидва пілоти збитого російського СУ-24 — живі

Ростуризм на тлі заяв МЗС з рекомендацією громадянам РФ не відвідувати Туреччину вже у вівторок, 24 листопада, буде рекомендувати туроператорам припинити продаж путівок в цю країну, повідомляє РІА Новости з посиланням на главу відомства Олега Сафонова.

"Ростуризм після заяви МЗС РФ буде реагувати негайно. Ми вже сьогодні будемо настійно рекомендувати припинити реалізацію турпакетів в Туреччину як безпосередньо, так і через треті країни", - сказав Сафонов.

Він додав, що зараз Ростуризм робить запити до туроператорів на предмет того, скільки туристів зараз відпочиває в Туреччині. "Найближчим часом ми опублікуємо цю інформацію. Зараз там росіян небагато, навіть з урахуванням тих, хто відпочивають в Туреччині замість Єгипту. Але хай там скільки буде наших співвітчизників, головне - забезпечити їхню безпеку. Потім будемо аналізувати, яких збитків зазнає турбізнес в Росії і Туреччини", - сказав Сафонов.

Читайте також: У Сирії збили російський гелікоптер, що шукав пілотів СУ-24 (відео) У Туреччині зараз можуть перебувати до 10 тис. російських туристів, повідомляє Інтерфакс з посиланням на прес-секретаря Російського союзу туріндустрії (РСТ) Ірина Тюрина.

"Навіть у найбільших туроператорів там знаходяться не більше 2-3 тис. туристів. Зараз для Туреччини не сезон. Основна маса росіян, які обрали цю країну замість Єгипту, вже виїхали звідти. Максимум там можуть перебувати до 10 тис. людей", - зазначила вона.

Раніше Тюрина повідомила про те, що Туреччина протягом 13 років є основним напрямком поїздок для росіян. У 2014 році там побували 3,3 млн туристів з Росії, у І півріччі 2015 року - 1,03 млн росіян, що на 26% менше, ніж роком раніше.

Читайте також: У Туреччину залітали два російські літаки — Пентагон "Багато туроператорів після закриття Єгипту запропонували своїм клієнтам Туреччину як альтернативу. Тепер не зрозуміло, що пропонувати натомість, тому що інші напрямки знаходяться далі і коштують дорожче", - додала вона.

Рекомендуємо прочитати

Плюсы и минусы работы из дома

Работников на удалёнке становится всё меньшеАвтор: Ребекка ГринфилдВ прошлом году Ричард Лармер решил позволить своим сотрудникам регулярно работать из дома....

Це може бути цікавим

Сердцебиение зрителей указало на самые драматичные сцены «Игры престолов»

В связи со стартом очередного сезона культового сериала «Игра престолов» разработчики мобильного приложения Cardiogram, поставляющегося для «умных» часов Apple Watch, пров....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Геологи нашли в Антарктиде лед, возникший до начала ледникового периода

Ученые нашли в горах в центральной части Антарктиды древнейшие запасы льда возрастом в 2,7 миллиона лет, изучение которых указало на то, что современные представлен....