У Росії припиняють продаж путівок до Туреччини

У Росії припиняють продаж путівок до Туреччини

Великий російський туроператор Наталі Турс повідомив у вівторок, 24 листопада, про призупинення продажу турів до Туреччини, пославшись на нестабільність політичної ситуації і необхідність гарантувати безпеку громадянам РФ. Про це пише Корреспондент.

«Наталі Турс оголошує про припинення з 24 листопада 2015 року надання туристичних послуг за напрямком Туреччина на території Росії, а також — в Україні, Казахстані і Білорусі, де знаходяться офіційні представництва туроператора», — йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Сьогодні у зв’язку з нестабільною політичною ситуацією і відповідно до заходів, що вживаються державою для забезпечення безпеки громадян Росії, керівництво Наталі Турс приймає рішення про призупинення продажів турів до Туреччини починаючи з 24 листопада 2015 року», — зазначено в повідомленні туроператора. При цьому не уточнюється, на який термін призупинено продаж турів до Туреччини.

Читайте також: CNN: Обидва пілоти збитого російського СУ-24 — живі

Ростуризм на тлі заяв МЗС з рекомендацією громадянам РФ не відвідувати Туреччину вже у вівторок, 24 листопада, буде рекомендувати туроператорам припинити продаж путівок в цю країну, повідомляє РІА Новости з посиланням на главу відомства Олега Сафонова.

«Ростуризм після заяви МЗС РФ буде реагувати негайно. Ми вже сьогодні будемо настійно рекомендувати припинити реалізацію турпакетів в Туреччину як безпосередньо, так і через треті країни», — сказав Сафонов.

Він додав, що зараз Ростуризм робить запити до туроператорів на предмет того, скільки туристів зараз відпочиває в Туреччині. «Найближчим часом ми опублікуємо цю інформацію. Зараз там росіян небагато, навіть з урахуванням тих, хто відпочивають в Туреччині замість Єгипту. Але хай там скільки буде наших співвітчизників, головне — забезпечити їхню безпеку. Потім будемо аналізувати, яких збитків зазнає турбізнес в Росії і Туреччини», — сказав Сафонов.

Читайте також: У Сирії збили російський гелікоптер, що шукав пілотів СУ-24 (відео)

У Туреччині зараз можуть перебувати до 10 тис. російських туристів, повідомляє Інтерфакс з посиланням на прес-секретаря Російського союзу туріндустрії (РСТ) Ірина Тюрина.

«Навіть у найбільших туроператорів там знаходяться не більше 2-3 тис. туристів. Зараз для Туреччини не сезон. Основна маса росіян, які обрали цю країну замість Єгипту, вже виїхали звідти. Максимум там можуть перебувати до 10 тис. людей», — зазначила вона.

Раніше Тюрина повідомила про те, що Туреччина протягом 13 років є основним напрямком поїздок для росіян. У 2014 році там побували 3,3 млн туристів з Росії, у І півріччі 2015 року — 1,03 млн росіян, що на 26% менше, ніж роком раніше.

Читайте також: У Туреччину залітали два російські літаки — Пентагон

«Багато туроператорів після закриття Єгипту запропонували своїм клієнтам Туреччину як альтернативу. Тепер не зрозуміло, що пропонувати натомість, тому що інші напрямки знаходяться далі і коштують дорожче», — додала вона.загрузка...

Читайте також

Коментарі