«Свобода»: Уряд Яценюка – це основний союзник Путіна в Україні

«Свобода»: Уряд Яценюка – це основний союзник Путіна в Україні

Корумпований уряд Арсенія Яценюка., який саботує реформи і довів українців до зубожіння – це основний внутрішній союзник Путіна в Україні. Про це 24 листопада 2015 року заявив голова Волинської обласної «Свободи» Анатолій Вітів, коментуючи заяву фракції «Народного фронту» про те, що лише Арсеній Яценюк може бути прем’єр-міністром України.

«Шантаж з боку «Народного фронту» щодо безальтернативності підтримки Арсенія Яценюка на посаді прем’єр-міністра свідчить про бажання й надалі грабувати країну через корупційні схеми, саботувати реформи і займатися демагогією. Уряд Арсенія Яценюка увійде в історію як уряд, який не зробив жодної реформи і довів українців до межі зубожіння. Завдяки збереженню корумпованих схем, відстоювання інтересів олігархічних груп, економічна ситуація в країні різко погіршилася. Кабмін лідера «Народного фронту» за два роки часу не спромігся ні забезпечити армію усім необхідним, ні збільшити соціальні виплати, ні подолати енергетичну залежність від Росії. Арсеній Яценюк і корупція стали синонімами. Роботу Арсенія Яценюка відчули на собі та оцінили усі українці. Рейтинг «Народного фронту» впав до рівня статистичної похибки. І це чіткий сигнал від народу про те, наскільки він вдячний Арсенію Яценюку за його роботу. Настав час Арсенію Яценюку, як справжньому камікадзе, вчинити політичне харакірі», — заявив Анатолій Вітів.

На думку Анатолія Вітіва, уряд Арсенія Яценюка сьогодні і є основним союзником Путіна в Україні.

«Я б радив Арсенію Яценюку і «Народному фронту» перестати шантажувати українців і погрожувати їм новим терміном свого боса. Бо новий уряд Яценюка – це збереження корупції, відсутність реформ, тотальне зростання цін, зубожіння народу. А все це – гра на руку Путіну, який зацікавлений у тому, щоб український уряд служив олігархам та блокував усі реформи. Сьогодні корумпований і бездарний уряд Арсенія Яценюка – це головний внутрішній союзник Путіна в Україні», — наголосив свободівець.загрузка...

Читайте також

Коментарі