2707974 28.09.2015 28 сентября 2015. Президент России Владимир Путин (слева) перед началом встречи с премьер-министром Японии Синдзо Абэ в рамках 70-й сессии Генеральной Ассамблеи ООН в Нью-Йорке. Справа налево - помощник президента РФ Юрий Ушаков, министр иностранных дел РФ Сергей Лавров и заместитель руководителя администрации президента РФ – пресс-секретарь президента РФ Дмитрий Песков. Михаил Климентьев/РИА Новости

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Москва не загрожує Анкарі військовою відповіддю на атаку на російський бомбардувальник Су-24.

Про це у вівторок, 24 листопада, повідомляє «Інтерфакс».

«Президент не говорив про які-небуть військові наслідки. З цього треба виходити, що президент не допустив таких заяв», — заявив Пєсков.

Однак, за його словами, «після таких недружніх дій турецької сторони настануть неминучі наслідки».

Пєсков додав, що інцидент з російським літаком не вплине на хід антитерористичної операції ВКС РФ. А також, за його словами, у Кремля немає офіційної інформації про долю льотчиків збитого Су-24.

Двадцять четвертого листопада недалеко від кордону Сирії та Туреччини турецькі літаки збили російський бомбардувальник Су-24, який, за заявою Анкари, порушив повітряний простір Туреччини. Обидва пілоти катапультувалися. Один з них загинув, інший, за повідомленнями ЗМІ, був затриманий сирійськими туркменами і переданий турецькій поліції.загрузка...

Читайте також

Коментарі