Продовження блокади Криму дуже важливий, але делікатний процес

Продовження блокади Криму дуже важливий, але делікатний процес

В цьому переконаний Дмитро Корчинський.

За його словами, «з одного боку, необхідно її посилювати та не допустити відновлення енергопостачання, з другого —  це треба робити так, щоб не виглядало, що в цьому зацікавлена центральна влада, яка повсякчас перебуває під тиском наших західних союзників».

 — Дуже розумно, що на вітрину блокади поставили кримських татарів: один з корінних репресованих народів Криму цей Крим і блокує.  Погано те, що кримськотатарські вожді — Чубаров, Джемілєв — трохи лінуються власноруч керувати процесом. Довірили Ленуру Іслямову. Він енергійний хлопець, але наскільки благонадійний? — пише він.

За інформацією Корчинського, «ще нещодавно він був віцепрем’єром окупаційної адміністрації Криму. Демонстрував, що кримським татарам подобається окупація, допомагав анексії. Він має бізнес на окупованих територіях і в москві. Цей бізнес безпроблемно функціонує».

 — На вільній Україні він з’явився лише три місяці тому, прибув з москви. Чомусь не був заарештований, навіть допитаний СБУ. Певне, від того, що в службі все ще багато агентів ФСБ, попри зусилля нинішнього керівництва щодо її очищення. Чубарову й Джемільову варто було б прибрати Іслямова з кордону, замінити кимось іншим, краще самим перебувати разом з тими, хто здійснює блокаду, — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі