Яценюк обіцяє дзеркальні заходи на російське ембарго

Яценюк обіцяє дзеркальні заходи на російське ембарго

У разі введення Росією ембарго проти українських товарів Україна дасть дзеркальну відповідь. Про це заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк в понеділок, 23 листопада, на позачерговому засіданні уряду, пише ZN,UA.

«На кожне російське рішення про введення ембарго проти України буде аналогічне українське рішення про введення ембарго проти Росії», — підкреслив він.

Яценюк звернувся до Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Державної фіскальної служби, Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби невідкладно вжити заходів для імплементації цих рішень.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в якості відповіді на ембарго Росії запропонував РНБО розірвати контракт на поставку електроенергії в Крим.

18 листопада міністр економічного розвитку РФ Олексій Улюкаєв сказав, що російський уряд прийняв рішення про заборону імпорту продовольства з України.

«Оскільки Україна приєдналася до санкцій проти Російської Федерації — економічних, фінансових, ми прийняли рішення про введення… захисних заходів у вигляді продовольчого ембарго», — сказав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі