У Криму замість світлофорів поставлять регулювальників

У Криму замість світлофорів поставлять регулювальників

Окупаційний губернатор Севастополя Сергій Меняйло доручив окупаційній дорожній службі поставити регулювальників на перехрестях міста, де не працюють світлофори через відключення електрики в Криму. Про це повідомляється на сайті окупаційної влади Севастополя, передає УНІАН.

«Звертаюся до ДІБДР: необхідно забезпечити безпеку дорожнього руху, тому в умовах непрацюючих світлофорів на всіх значущих перехрестях повинні працювати регулювальники», — сказав Міняйло на нараді. Крім того, окупаційний губернатор зажадав від автоперевізників не підвищувати ціни на проїзд.

Водночас в портових містах Криму задіють морські судна для вироблення додаткової електроенергії, передає «Крыминформ».

«Зараз нами опрацьовується питання та дано доручення. Вивчається питання в портових містах — принаймні в Керчі, Євпаторії, Ялті — про підключення суднових двигунів до вироблення електроенергії. До вечора такі питання будуть вирішені», — заявив окупаційний глава Криму Аксьонов.

Він додав, що «глава Мінтрансу Криму» розглядає можливість вироблення електроенергії у керченському порту.

«Андрій Георгійович Безсалов («міністр транспорту») опрацьовує питання підключення від суднових дизелів. Ми, може, кого-небудь з «Чорноморнафтогазу» передислокуємо до вас в порт, щоб можна було від суднових установок живлення робити», — повідомив Аксьонов.загрузка...

Читайте також

Коментарі