Демчишин виступає за підписання нового контракту на постачання енергії у Крим

Демчишин виступає за підписання нового контракту на постачання енергії у Крим

Рішення про підписання нового контракту з постачання електроенергії в анексований Крим буде прийнято на засіданні Кабінету міністрів України та Ради національної безпеки і оборони (РНБО). Про це сьогодні в ході прес-брифінгу повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин, передає РБК-Україна.

«Ми виконуємо рішення Кабміну. В цьому році подивимося, яке рішення буде прийнято. Буде засідання Кабміну і РНБО — і буде прийнято рішення. Договір на постачання е/е в Крим був підписаний в інтересах держави Україна підприємством «Укрінтеренерго», яке отримало відповідне розпорядження від Кабінету міністрів», — сказав міністр.

Крім того він нагадав, що існуючий договір діє до 31 грудня 2015 року. Демчишин також повідомив, що за час дії контракту (10 місяців, — ред.), компанії «Укрінтеренерго» вдалося заробити близько 300 млн грн при обороті 8 млрд грн.

Міністр також прокоментував можливість разірвання даного контракту. «Найголовніше, щоб ми розуміли всі «за» і «проти»… Моє завдання, в моїй зоні відповідальності — оцінити всі «за» і всі «проти». Я не буду наполягати на підписанні контракту, я буду рекомендувати», — сказав глава Міненерго.

Міністр також підкреслив, що Генпрокуратура вже провела всі необхідні розслідування щодо підписання даного контракту і що немає сенсу повертатися до цієї теми.загрузка...

Читайте також