Активісти збиратимуть підписи проти Трудового кодексу і роздаватимуть депутатам лопати

«Соціальний рух» ініціював «превентивну петицію» проти ще не прийнятого Трудового кодексу (законопроект №1658).

 - Немає сумніву, що олігархічний парламент здатний ухвалити його у другому читанні. Саме тому виникла необхідність запустити «превентивну петицію», бо коли документ надійде на підпис Президенту, може бути пізно», – пояснюють ліві активісти, чому вимагають накласти вето зараз, - відзначили активісти.

Окрім цього, сьогодні, 23 листопада, о 13.30 під гаслом «ЛОПАТУ – ДЕПУТАТУ!» пройде пікет Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. У такий спосіб активісти перевірять, наскільки нардепи готові до розроблених ними самими правил роботи. Ст.37 ТК дозволяє роботодавцеві покласти на працівника нетипові обов’язки, якщо останній має вільний час.

 - Громадяни як роботодавці нардепів вважають, що останні марнують свій час, а не працюють на благо суспільства, – зазначає «Соціальний рух». – Нас обурює, що замість вирішення нагальних проблем, депутати розглядають Трудовий кодекс або законопроект №2344 про скасування вихідного 2 травня.

Як вважають, організатори проект ТК порушує 8 статей Конституції України. Документ передбачає відеонагляд, спростить залучення до роботи у вихідні дні, дозволить звільнення без згоди профспілки, а також встановлює гірші умови праці для зайнятих на малих підприємствах чи за строковими договорами.

Рекомендуємо прочитати

Стало відомо, коли киянам включать гарячу воду

ПАТ "Київенерго" зможе відновити гаряче водопостачання жителів 5 районів Києва з 27 червня....

Це може бути цікавим

Под Киевом состоялся показ Bloody Queen by MILANIA

Линия одежды «Bloody Queen by MILANIA» направлена не только на то, что бы порадовать поклонников прекрасными летними платьями, но и для того, что бы ещё раз привлечь внимание ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Україні оголосили штормове попередження

В Україні сьогодні прогнозуютьшквальний вітер та сильні дощі....