Активісти збиратимуть підписи проти Трудового кодексу і роздаватимуть депутатам лопати

«Соціальний рух» ініціював «превентивну петицію» проти ще не прийнятого Трудового кодексу (законопроект №1658).

 - Немає сумніву, що олігархічний парламент здатний ухвалити його у другому читанні. Саме тому виникла необхідність запустити «превентивну петицію», бо коли документ надійде на підпис Президенту, може бути пізно», – пояснюють ліві активісти, чому вимагають накласти вето зараз, - відзначили активісти.

Окрім цього, сьогодні, 23 листопада, о 13.30 під гаслом «ЛОПАТУ – ДЕПУТАТУ!» пройде пікет Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. У такий спосіб активісти перевірять, наскільки нардепи готові до розроблених ними самими правил роботи. Ст.37 ТК дозволяє роботодавцеві покласти на працівника нетипові обов’язки, якщо останній має вільний час.

 - Громадяни як роботодавці нардепів вважають, що останні марнують свій час, а не працюють на благо суспільства, – зазначає «Соціальний рух». – Нас обурює, що замість вирішення нагальних проблем, депутати розглядають Трудовий кодекс або законопроект №2344 про скасування вихідного 2 травня.

Як вважають, організатори проект ТК порушує 8 статей Конституції України. Документ передбачає відеонагляд, спростить залучення до роботи у вихідні дні, дозволить звільнення без згоди профспілки, а також встановлює гірші умови праці для зайнятих на малих підприємствах чи за строковими договорами.

Рекомендуємо прочитати

Представлены новые рекомендации по лечению антибиотиками

Британские ученые предложили врачам не рекомендовать своим пациентам полное прохождение курса лечения антибиотиками....

Це може бути цікавим

Французской компании разрешат торговать газом в Украине

НКРЭКУ планирует выдать дочерней компании французской ENGIE лицензию на право осуществления хоздеятельности по поставке газа на территории Украины....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Бойовики та РФ готують чергову порцію фейків про "звірства" ЗСУ

Противник продовжує інформаційно-психологічні заходи, спрямовані на дискредитацію сил АТО та введення в оману цивільного населення....