У Шокіна хочуть отримати доступ до секретних справ СБУ

У Шокіна хочуть отримати доступ до секретних справ СБУ

Генеральна прокуратура отримала дозвіл на обшук режимно-секретного відділу Апеляційного суду Києва, який давав дозвіл Службі безпеки України на проведення негласних слідчих дій у низці справ. Про це в інтерв’ю DT.ua розповів заступник голови СБУ-начальник управління «К» Віктор Трепак.

«Буквально днями стало відомо, що ГПУ пішла ще далі. Вона захотіла отримати доступ до «святая святих» — режимно-секретного відділу апеляційного суду м. Києва. Мета зрозуміла — ознайомитися з усіма оперативними матеріалами, з яких суд давав СБУ дозвіл на проведення негласних слідчих (розшукових) дій», — розповів Трепак, додавши, що у прокурорів, і так був певний доступ до оперативних матеріалів.

За інформацією Трепака, дозвіл на обшук дав Новозаводський районний суд Чернігова, «у голови якого тісні неформальні контакти з керівництвом ГПУ».

«Хтось захотів побачити весь масив розробок, які проводили і проводять СБУ, МВС, Служба зовнішньої розвідки, ГУР Міноборони. Очевидно, хтось дуже стурбований своєю і своїх наближених долею,»— наголосив він.загрузка...

Читайте також

Коментарі