На Закарпатті через паводок неможливий рух транспорту

На Закарпатті через паводок неможливий рух транспорту

Через паводок на Закарпатті на автодорозі «Мукачево — Львів» рух транспорту неможливий. Про це повідомили в облуправлінні Нацполіції 21 листопада. 

«У Рахівському районі Закарпатської області місцями неможливий дорожній рух через зсув ґрунту та селеві потоки на проїзній частині дороги. Рух транспорту в даних місцях призупинений, проїзд відсутній», — йдеться уповідомленні.

8923292-f1

Зокрема, через сильні дощі, на автодорозі «Мукачеве-Івано-Франківськ-Рогатин-Львів» на ділянках — 164 км (село Костилівка), 177 км (село Білин) – перелив води та селевих потоків через проїзну частину;  182 км (село Кваси), (село Ділове) — зсув ґрунту.

91189b1-f2

На автодорозі місцевого значення «Міжгір’я-Колочава-Усть чорна-Бедевля» (село Калини Тячівського району) внаслідок прориву дамби розмито земляне полотно дороги, здійснюється рух лише легкових автомобілів.

Об’їзд організовано по бічних дорогах через селище  Славське та село Тухолька.

Разом з тим місцеве видання Mukachevo.net з посиланням на Закарпатськe ОДА повідомляє, що у с.Білин через перезволоження ґрунту зійшли два зсуви, які перекрили центральну вулицю.

У Рахові Тиса перелилася через лівий берег і підтопила центральну автодорогу. Автомобільний рух у місто перекритий за винятком важкої техніки.

У смт. Кобилецька Поляна річка почала підтоплювати електропідстанцію. Найближчим часом заради уникнення аварійної ситуації населений пункт, де проживає 3,5 тисячі мешканців, буде відключено від електроенергії.загрузка...

Читайте також

Коментарі