Смертниця, яка підірвала себе у Сен-Дені, не читала Коран і любила нічні клуби.

Жінка, яка підірвала себе при штурмі квартири поліцейськими в паризькому передмісті Сен-Дені, в юності була важким підлітком і не відчувала інтересу до вивчення Корану.

image

Про це пише британська The Times.

26-річна француженка марокканського походження Асна Аітбуласьєн народилася в Парижі і її поведінка була далекою від типових уявлень про жінок-мусульманок. Будучи підлітком, вона палила, відвідувала нічні клуби та мали зв’язки з наркодилерами.

Вона почала носити паранджу менше, ніж рік тому. Є свідчення, що вона зробила невдалу спробу приєднатися до ІДІЛ в Сирії.

На своїй сторінці у Facebook вона раніше висловлювала співчуття Хаят Бумедьєн, вдові бойовика Амеді Кулібалі, який брав участь у нападі на Charlie Hebdo. Вона також розміщала погрози на адресу французького уряду.

Три тижні тому вона залишила будинок своєї матері в передмісті Парижа, де вона гостювала, щоб приєднатися до свого двоюрідного брата Абдельхаміда Абуда, якого вважають організатором терактів у Парижі 13 листопада.

«Ця поїздка до кузена — вважається, що вона була заміжня за ним – стала початком кінця її сумної долі — стати першою в Європі жінкою-шахідкою», — відзначає видання.

Аітбуласьєн була одержима соціальними мережами, носила «ексцентричний» одяг і одягала великі капелюхи, через які вона отримала прізвисько Cowgirl. За словами її брата Юсуфа, вона ніколи не читала Коран.

«Вона жила у своєму власному світі. Вона не була зацікавлена у вивченні своєї релігії. Я ніколи не бачив, щоб вона відкрила Коран. Вона постійно була у телефоні, дивлячись Facebook або WhatsApp», — розповів він.

Він сказав, що вони майже не спілкувалися протягом п’яти років і описав свої відносини з сестрою як «складні». Вона дзвонила йому, однак, за два дні після терактів в Парижі: «У неділю о 7 вечора вона зателефонувала мені, тому що я дзвонив їй — і вона говорила так, начебто точно відмовилася від життя».

Після від’їзду із квартири її матері, Аітбуласьєн жила з подругою в Дрансі, в передмісті Парижа, де жив один з бойовиків, що брав участь у нападі на концертний зал Bataclan.

У відео, знятому місцевими жителями під час штурму поліцією будівлі Сен-Дені в середу, можна почути: «Де твій хлопець? Де він?» — кричить поліцейський, і пронизливий голос кричить у відповідь: «Він не мій хлопець».

Її мати і її брат сказали, що вони відразу ж впізнали голос Ансі. «Це промивання мізків», — сказала її мати.

Аітбуласьєн закричала «допоможи мені», і розрядила магазин з АК-47, перед тим, як підірвати себе.загрузка...

Читайте також

Коментарі