Бойовики «ДНР» розстріляли машину Генштабу Росії?

Бойовики «ДНР» розстріляли машину Генштабу Росії?

Вчора, 19 листопада, бойовики «ДНР» обстріляли машину супроводу комісії ГШ СВ РФ, яка перевіряла 9-й ОМСП (окремий механізований полк) 1-го АК (армійського корпусу) «ДНР», яка рухалася не в колоні.

Про це повідомив волонтер Роман Бурко на своїй сторінці в ФБ.

«Щойно наші джерела з числа українських силовиків повідомили підтверджені дані про радіоперехоплення переговорів ОРСС, в яких йшлося про напад на машину супроводу комісії ГШ СВ РФ.

У ході радіоперехоплення стало відомо, що бойовики «ДНР» 19.11.15 обстріляли машину супроводу КОМІСІЇ ГШ СВ РФ, яка перевіряла 9-й ОМСП (окремий механізований полк) 1-го АК (армійського корпусу) «ДНР». Відомо, що машини з комісією російських офіцерів і машини супроводу рухалися не в колоні.

По не з’ясованих причин інформацію з даного інциденту і російське командування, і керівництво бойовиків на даний момент намагаються ретельно приховувати.

На даний момент з перехоплення неясно, в якому населеному пункті стався напад, але виходячи з того, що зона відповідальності 9-й ОМСП 1-го АК «ДНР» м.Новоазовськ, то, ймовірно, інцидент стався в Донецькій області на Маріупольському напрямку» , — йдеться в повідомленні.загрузка...

Читайте також

Коментарі