Терористичне угрупування «Ісламська Держава» на сторінках свого офіційного журналу Dabiq згадала про Україну, назвавши її полем бою Росії із Заходом, повідомляє podrobnosti.ua.

Останній, 12-й номер журналу екстремістського характеру, був опублікований в інтернеті ввечері в середу, 18 листопада. Обкладинку 66-сторінкового номера «прикрашає» фотографія з місця терактів у Парижі, відповідальність за які також взяла на себе ІД. У цьому ж номері була опублікована фотографія деталей бомби, яка, за твердженням бойовиків, вибухнула на борту російського літака А321.

«П’яний бурий ведмідь — Росія — жорстоко, але незграбно атакує тут і там, діючи таким чином, що просто спантеличує американських аналітиків, експертів, розвідку і політиків», — пишуть екстремісти.

«І в той же час, воюючи зі своїми західними конкурентами в Україні, вона (Росія — ред.) вирішила вступити в ще один конфлікт із Заходом, цілячись по Сахва (мається на увазі проурядове військове формування АС-Сахва з Іраку, — ред.), союзникам Америки в Шамі (класична арабська назва Сирії, — ред.). Між тим, вона вийшла на нові фронти проти «Ісламської держави» як в Шамі, так і Іраку після відродження поля битв в вілаят аль-Кавказ «, — йдеться в статті.

Нагадаємо, на сторінках цього ж номера журналу «Ісламська Держава» заявила, що не припинить атаки проти Росії до тих пір, поки «російські хрестоносці» не повернуть «незаконно захоплені землі» мусульман.загрузка...

Читайте також

Коментарі