У столиці пройде благодійний флешмоб «Добрябрь»

У столиці пройде благодійний флешмоб «Добрябрь»

З 23 по 29 листопада у столиці та інших містах України проходитиме благодійний флешмоб «Добрябрь», покликаний зібрати кошти на медикаменти онкохворим дітям. Про це повідомляє благодійний фонд «Таблеточки».

«Кожен охочий зможе випити гарячий напій в одному із закладів-партнерів акції. 1 гривня від вартості кожної порції гарячого напою буде передана на лікування дітей», — йдеться в повідомленні.

У фонді пояснили, що листопад – один із найважчих місяців для людей, які потребують допомоги.

«Збори благодійних фондів катастрофічно падають, у той час як кількість дітей з онкологічними захворюваннями, яким потрібна фінансова підтримка, не зменшується», — пояснили у «Таблеточках».

На вході до закладів, які беруть участь в акції, буде розміщено спеціальний плакат, що закликає зігріти себе теплим напоєм, а дітей з онкологічними захворюваннями – турботою.

«Ми вже неодноразово переконувалися в ефективності флешмобів. У 2014 році завдяки IceBucketChallenge нам вдалося зібрати понад 2 мільйони гривень, а цього року під час Дня лимонаду, в якому взяли участь 127 закладів з різних міст країни, всього за день ми зібрали понад 400 тисяч гривень», — розповіла засновник фонду Ольга Кудіненко.

Фонд «Таблеточки» запрошує власників кафе, кондитерських, ресторанів і мережевих закладів приєднатися до акції, написавши наpartners@tabletochki.org.загрузка...

Читайте також