Біля «Софії» відновилось скандальне будівництво

Біля «Софії» відновилось скандальне будівництво

На скандальному будівництві у буферній зоні «Софії Київської» по вулиці Гончара, 17-23 активізувались будівельні роботи. Про це на своїй сторінці в Facebook пише активістка Ірина Нікіфорова, пише Українська правда.

«Судячи з усього, забудовників з Гончара, 17-23 результати виборів до Київради влаштовують повністю. Сьогодні зранку приїхала партія робітників, уже працює будівельний кран. Рекомендації ЮНЕСКО ігнорують і вони, і київська влада», — написала вона 17 листопада.

18 листопада, за словами Нікіфорової, роботи тривають.

«Щось вивантажують за допомогою крана (це вже другий активізувався). Робітники як і раніше ховаються», — написала активіст.

Як відомо, будівництво житлового комплексу із приміщеннями суспільного призначення та вбудованим паркінгом на вулиці Гончара, 17-23 веде «Інвестиційно-будівельна група». У травні 2010 року Київрада зобов’язала компанію «Інвестиційно-будівельна група» зупинити будівництво на цій ділянці. У березні 2014 року Апеляційний адмінсуд Києва зобов’язав демонтувати незаконну забудову по вулиці Гончара, 17-23. У липні 2015 року ЮНЕСКО поставило вимогу знизити поверховість висоток у буферній зоні Софії Київської та Києво-Печерської лаври, демонтувавши незаконні поверхи.
Читайте також: Під Києвом водій врізався у стовп та втік, залишивши постраждалу пасажирку


загрузка...

Читайте також

Коментарі