Активісти прийшли до партій, які голосували за Трудовий кодекс

\'\'\'\'\'\'\'\'

Законотворців закликали не ухвалювати Трудовий кодекс у редакції, підготовленій на користь роботодавців.

\r\n

Активісти «Соціального руху» та Вільної профспілки залізничників України відвідали офіси  коаліційних партій, які голосували у першому читанні за проект ТК №1658. «Депутати вчинили злочин проти своїх виборців. Вони мусять виправити свою помилку, не допустивши прийняття цього законопроекту у другому читанні», – заявили активісти і передали у письмовому вигляді вимоги усунути найбільш кричущі положення проекту.

\r\n

Залежність працівників від наймачів стане безмежною, – вважає «Соціальний рух». – Роботодавець своїм нормативним актом зможе ставити до працівників вимоги, не передбачені законом. Їх порушення вважатиметься невиконанням обов’язків і дозволятиме звільнення без згоди профспілки. Також власник контролюватиме процес роботи за допомогою відеокамер: якщо він виявить, що працівники мають вільний час, то покладе на них додаткові функції без доплат.

\r\n\r\n

Активісти передали вимоги до офісів таких партій: «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Народний фронт», «Батьківщина» і «Об’єднання «Самопоміч». «Представники офісу «Солідарності» (приміщення Інституту глибинної психології) дещо спізнились на роботу і були попереджені активістами, що за новим ТК звільнити їх за подібні проступки буде простіше. Найцікавіше було в офісі «Народного фронту» у «Карнегі-центрі»: сперш охоронці запевняли, що тут нема до кого звертатись і люди з’являються лише під час виборів. Офіційно на другому поверсі салон краси. Згодом абсолютно випадково з’явився депутат Микола Мартиненко, якого не може знайти швейцарська прокуратура, що розвіяло усі сумніви. Лише після проведення пікету прямо у холі бізнес-центру до активістів вийшов редактор партійного сайту і прийняв звернення», — повідомили організатори акції.

\r\n

Як зазначають організатори, згідно проведеного аналізу, проект Трудового кодексу суперечить Конституції України, а також директивам ЄС, які мають бути прийняті в рамках Угоди про Асоціацію.

Рекомендуємо прочитати

Полицейские устанавливают детали инцидента в киевском метро

Утром 28 мая в столичном метро погиб молодой человек....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На Каннском фестивале определили лучший фильм

Главный приз Каннского кинофестиваля "Золотую пальмовую ветвь" получил фильм "Квадрат" шведа Рубена Эстлунда, сообщает "Медуза"....