У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується дощова погода, інколи зі снігом. У південних, місцями в північних, центральних, східних областях і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -3…+7 градусів, удень +2…+13. Вітер змінний, переважно південний, західний, південно-західний, північний, північно-західний і південно-східний, 1-14 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У Київському і Чернігівському регіонах очікується дощова погода. У Сумській і Житомирській областях – без опадів. Уночі градусники покажуть до -3…+1, вдень температура – від +2 до +5 градусів. Вітер західний, південно-західний, південний і північно-західний, 2-8 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями, в регіоні буде переважати суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -2…+3 градуси, вдень повітря прогріється до +6…+11. Вітер західний, південний, південно-західний, північний та північно-західний, 1-8 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. У Керчі вночі висока ймовірність дощу. Вночі температура повітря буде коливатися в межах 0…+4 градусів. Денна температура повітря становитиме від +5 до +8. Вітер західних, північних, північно-західних, південних і південно-західних напрямків, 1-14 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У Луганському та Донецькому регіонах переважно сніжно-дощова погода. У Харківській та Дніпропетровській областях – без опадів. Уночі температура повітря -2…+1 градус, денна становитиме +2…+6. Вітер західний, південно-західний, північний та північно-західний, 1-8 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону очікується дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до +1…+7 градусів, удень стовпчики покажуть +5…+13. Вітер південний, західний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода, в регіоні ввечері очікується дрібний дощ. Температура повітря вночі до +6, удень – до +9 градусів. Вітер переважно південний і південно-східний, 1-3 м/с.
У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде йти дрібний дощ. У Полтавській області – без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть -2…+1 градус, удень – до +3…+7. Вітер західний, південний, південно-західний, північний та північно-західний, 1-5 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі