Франція добиватиметься знищення «Ісламської держави» — Олланд

Франція добиватиметься знищення «Ісламської держави» — Олланд

Виступаючи на засіданні обох палат парламенту, президент Франції Франсуа Олланд заявив, що країна перебуває в стані війни після нападів в Парижі минулої п’ятниці.

За словами президента, він внесе на розгляд парламенту законопроект про продовження надзвичайного стану, який спочатку ввели на три місяці, пише ВВС Україна.

«Олланд заявив, що Франція буде добиватися не стримування, а знищення угруповання «Ісламська держава». Раніше «Ісламська держава» взяла на себе відповідальність за напади на бари, ресторани, концертний зал і на стадіон, в результаті яких загинули 129 людей«, — йдеться у повідомленні.

Франсуа Олланд підтвердив також, що зустрінеться з президентами США і Росії за кілька днів. За його словами, для ефективної боротьби з екстремістами в Сирії необхідна єдина велика коаліція.

Президент Олланд пообіцяв також виділити додаткові кошти на фінансування розвідувальних служб і заявив, що авіаносець «Шарль де Голль» до четверга направлять у східну частину Середземного моря для посилення військової кампанії проти ІД.

Читайте також: Франція продовжує видавати шенгенські візи бойовикам «ДНР»загрузка...

Читайте також

Коментарі