В Обухові реформують міліцію. Інформацію про перебіг експерименту оновлюють в групі Реформа ОВС Обухів і Васильків. Згідно з нею — у місті все гаразд: поліціянти стараються, населення вдячне. Є проблеми, але дрібні.

Одна з них — суд над школярем, який закурив на вулиці., розповіли в місцевих «Хроніках міста Обухова».

Так, Вам не здалося — в Обухові судять школяра, який закурив на вулиці. З подачі нової, реформованої поліції. Чим вона керувалася — покаже час. На жаль, Ви не прочитаєте про це в групі «реформи», ні на сторінці міліцейського керівництва у місті.

Це історія «маленької людини». Ознайомтеся з нею, хто зна, може Ви наступний? До слова — я курю. На обох зупинках в Центрі. З них добре видно як те саме робить наша нова, «рехвормована» міліція поряд з  припаркованими на тротуарі (часто своїми) авто. Дивно, але їх до суду ніхто не тягне.

Пропонуємо Вашій увазі розповідь постраждавшого, плюс СМС-феерію. 

1

…В понеділок, 9 листопада 2015 року я йшов до Обухівського військкомату на медогляд від школи. Сам Військкомат знаходиться в ста метрах від Районного відділку міліції. Коли я пройшов Районний відділок, дістав цигарку, підкурив і пішов далі.

Десь через 10 метрів мене ловить працівник міліції, не представляючись, нічого не сказавши, взяв під руку і сказав: йдемо у відділок писати протокол (цей мужик він і раніше придирався до всіх неповнолітніх, короче кажучи »афігєвший пацан», більш немає йому чого робити, як штрафувати неповнолітніх).

Я мовчки пішов з ним, адже це міліція, »вона захищає народ» і бла-бла-бла, зайшли у відділок, мене відвели в кабінет, протокол на мене писав мужик у справах неповнолітніх, чи щось на подобі цього.  Склали протокол, сказали чекай СМС від суду і т.д. і т.п.

В той час я звернувся до волонтера Руслана Трегуба і Ігоря Сухіх, щоб допомогли якось з цим розібратися. Вони мені сказали, щоб я дізнався ім’я того, хто на мене писав протокол, я ж до нього телефонував  — він відморозився, відключив телефон!

PKA6EPakmVs

Потім 12 листопада мені приходить смс повідомлення від суду, щоб я прийшов в суд. 13 листопада я прийшов в суд з Русланом і Ігорем, я так і не зрозумів, що вони там вирішили, зрозумів те, що мені на протязі двух неділь повинно прийти знову смс, коли я знову повинен з’явитися в суд, що ж сижу і чекаю))).

Z2eCcbFAaRk

Олександр Коваленко

Ми попросили прокоментувати ситуацію одного з учасників походу до міліції разом з постраждавшим, відомого громадського активіста і Голову Обухівської районної організації РПЛ Ігора Сухіх.

 — Я обурений тим,  що ми повернулись в роки, коли міліція стала знову відпрацьовувати протоколи. Сказано зробити план по курцям — роблять. Нехай би робили план по «Парапету»! Або план по п’яним водіям! По-друге — в нас начебто поліція має форму носити? Що буде, якщо я нафоткаю всіх наших міліціонерів, що курять? Також в суд підемо? Чи згадаємо їх парковки? — відзначив він.

За його словами, ситуація буде на депутатському контролі (Ігор Сухіх — депутат Обухівської райради від РПЛ, прим.ред.)

 — Триматиму справу на контролі, коли отримаю матеріали з суду — звертатимусь до керівництва міліції за роз’ясненнями — що це було?, — додав він.

Підсумуємо лист  і матеріали усної розмови з постраждавшим;

1. Співробітник поліції «на гражданці» (в штатському одязі, при виконанні?) ловить на вулиці когось, скажемо так — меншого за себе розмірами і без пояснень тягне до відділку. Варто зауважити, що тут і потім він забуває (пізніше відмовляється представитися);

2. Банальна цигарка, якою повторюся, не гребує половина поліції, суду і прокуратури Обухова прямо під дверима своїх установ стає привод ні, не ддя усного попередження, не простого адмінпротоколу,  — виклику в суд. Без понятих? — так. Старшокласнику. За цигарку. Ага. 

Тут здається, чи йдеться про цілу низку свідомих процесуальних порушень з боку анонімного і все ж працівника обухівських правоохоронних органів?

240329_defaultзагрузка...

Читайте також

Коментарі