Під Києвом школяра судять за куріння на вулиці

В Обухові реформують міліцію. Інформацію про перебіг експерименту оновлюють в групі Реформа ОВС Обухів і Васильків. Згідно з нею - у місті все гаразд: поліціянти стараються, населення вдячне. Є проблеми, але дрібні.

Одна з них - суд над школярем, який закурив на вулиці., розповіли в місцевих "Хроніках міста Обухова".

Так, Вам не здалося - в Обухові судять школяра, який закурив на вулиці. З подачі нової, реформованої поліції. Чим вона керувалася - покаже час. На жаль, Ви не прочитаєте про це в групі "реформи", ні на сторінці міліцейського керівництва у місті.

Це історія "маленької людини". Ознайомтеся з нею, хто зна, може Ви наступний? До слова - я курю. На обох зупинках в Центрі. З них добре видно як те саме робить наша нова, "рехвормована" міліція поряд з  припаркованими на тротуарі (часто своїми) авто. Дивно, але їх до суду ніхто не тягне.

Пропонуємо Вашій увазі розповідь постраждавшого, плюс СМС-феерію. 

1

...В понеділок, 9 листопада 2015 року я йшов до Обухівського військкомату на медогляд від школи. Сам Військкомат знаходиться в ста метрах від Районного відділку міліції. Коли я пройшов Районний відділок, дістав цигарку, підкурив і пішов далі.

Десь через 10 метрів мене ловить працівник міліції, не представляючись, нічого не сказавши, взяв під руку і сказав: йдемо у відділок писати протокол (цей мужик він і раніше придирався до всіх неповнолітніх, короче кажучи ''афігєвший пацан'', більш немає йому чого робити, як штрафувати неповнолітніх).

Я мовчки пішов з ним, адже це міліція, ''вона захищає народ'' і бла-бла-бла, зайшли у відділок, мене відвели в кабінет, протокол на мене писав мужик у справах неповнолітніх, чи щось на подобі цього.  Склали протокол, сказали чекай СМС від суду і т.д. і т.п.

В той час я звернувся до волонтера Руслана Трегуба і Ігоря Сухіх, щоб допомогли якось з цим розібратися. Вони мені сказали, щоб я дізнався ім'я того, хто на мене писав протокол, я ж до нього телефонував  - він відморозився, відключив телефон!

PKA6EPakmVs

Потім 12 листопада мені приходить смс повідомлення від суду, щоб я прийшов в суд. 13 листопада я прийшов в суд з Русланом і Ігорем, я так і не зрозумів, що вони там вирішили, зрозумів те, що мені на протязі двух неділь повинно прийти знову смс, коли я знову повинен з'явитися в суд, що ж сижу і чекаю))).

Z2eCcbFAaRk

Олександр Коваленко

Ми попросили прокоментувати ситуацію одного з учасників походу до міліції разом з постраждавшим, відомого громадського активіста і Голову Обухівської районної організації РПЛ Ігора Сухіх.

 - Я обурений тим,  що ми повернулись в роки, коли міліція стала знову відпрацьовувати протоколи. Сказано зробити план по курцям - роблять. Нехай би робили план по "Парапету"! Або план по п'яним водіям! По-друге - в нас начебто поліція має форму носити? Що буде, якщо я нафоткаю всіх наших міліціонерів, що курять? Також в суд підемо? Чи згадаємо їх парковки? - відзначив він.

За його словами, ситуація буде на депутатському контролі (Ігор Сухіх - депутат Обухівської райради від РПЛ, прим.ред.)

 - Триматиму справу на контролі, коли отримаю матеріали з суду - звертатимусь до керівництва міліції за роз'ясненнями - що це було?, - додав він.

Підсумуємо лист  і матеріали усної розмови з постраждавшим;

1. Співробітник поліції "на гражданці" (в штатському одязі, при виконанні?) ловить на вулиці когось, скажемо так - меншого за себе розмірами і без пояснень тягне до відділку. Варто зауважити, що тут і потім він забуває (пізніше відмовляється представитися);

2. Банальна цигарка, якою повторюся, не гребує половина поліції, суду і прокуратури Обухова прямо під дверима своїх установ стає привод ні, не ддя усного попередження, не простого адмінпротоколу,  - виклику в суд. Без понятих? - так. Старшокласнику. За цигарку. Ага. 

Тут здається, чи йдеться про цілу низку свідомих процесуальних порушень з боку анонімного і все ж працівника обухівських правоохоронних органів?

240329_default

Рекомендуємо прочитати

Кейт Міддлтон і принц Вільям назвали свої улюблені серіали

Напередодні Лондонського марафону Кейт Міддлтон і принц Вільям дали інтерв'ю в ефірі BBC Radio 1....

Це може бути цікавим

Украинский Vogue провел вторую Fashion & Business конференцию

В этому году конференция значительно расширила свою географию, в программе – девять спикеров из шести стран....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Сучасне кріпацтво. На Полтавщині агрофірма цинічно порушує права вагітних працівниць

Жінкам пропонують або робити аборт, або звільнятись за власним бажанням....