Стало відомо, про що говорили Путін й Обама на саміті лідерів країн...

Стало відомо, про що говорили Путін й Обама на саміті лідерів країн «Великої двадцятки»

Президенти Росії і США Володимир Путін і Барак Обама на саміті G20 в Анталії говорили про Сирію та Україну. Про це повідомляє Reuters з посиланням на Білий дім. 

У ході неформальної зустрічі в межах саміту президенти США і РФ Барак Обама і Володимир Путін провели «конструктивний діалог» з питання врегулювання конфлікту в Сирії. Лідери двох країн солідарні в тому, що повинні бути проведені переговори учасників конфлікту під егідою ООН. Крім цього, Обама привітав міжнародні зусилля по боротьбі з «Ісламським державою» в Сирії і закликав Росію концентруватися на боротьбі з угрупованням.

Водночас помічник російського президента Юрій Ушаков повідомив, що лідери двох країн розмовляли й про Україну.

«Була можливість досить докладно поговорити і розмова йшла за двома темами — спочатку про Сирію, потім про Україну», — сказав Ушаков.

За словами помічника Путіна, президенти обговорили стратегічні цілі, що стосуються боротьби з ІД: вони, в принципі, дуже близькі один до одного, але по тактиці сторони, як і раніше розходяться.

Як зазначив представник Білого дому, президент США також знову підтвердив, що повністю підтримує реалізацію Мінських угод, відвід важких озброєнь, звільнення заручників і відновлення миру на міжнародному кордоні (Росії і України).загрузка...

Читайте також

Коментарі