Політолог розповів, чому «Правий сектор» як рух незабаром помре

Політолог розповів, чому «Правий сектор» як рух незабаром помре

Без розкрученої постаті Дмитра Яроша «Правий сектор» може зникнути як рух. Про це у коментарі Gazeta.ua  розповів політолог Тарас Загородній.

«Без найбільш розкрученої постаті Дмитра Яроша «Правий сектор» зникне як рух. Він був її дієвим активом. В Україні об’єднання будуються навколо людей, а не ідей. Більше довіряють лідерам. Через це усі вони вождівського типу», — пояснює він.

Так, експерт як приклад згадав про інші українські партії і зауважив, що у їхніх назвах є імена лідерів: раніше «Блок Юлії Тимошенко», тепер — «Блок Петра Порошенка» і Радикальна партія Олега Ляшка.

«Вони недаремно ставлять попереду свої прізвища. Немає значення, хто очолить «Правий сектор». Кращого лідера, ніж Ярош, не знайдуть,» — переконаний політолог.

«Є ймовірність, що Ярош очолить партію УКРОП. Але це зіграє проти політсили. Геннадій Корбан досі голова партії. Хоч і під домашнім арештом. Ярош — радикальна людина. Як лідера його не сприймуть там. Але без проблем залучать до загальної діяльності партії», — додав політолог.загрузка...

Читайте також

Коментарі