Українка, якій вдалося вижити під час терактів у Парижі, розповіла, як все...

Українка, якій вдалося вижити під час терактів у Парижі, розповіла, як все відбувалося

30-річна українка Ганна, яка зараз навчається в Парижі, стала свідком обстрілу терористами відвідувачів кафе «Камбоджа» та розповіла всі подробиці страшного інциденту, передає ТСН.

«Ми з подругою сиділи в кафе Bonne bière — це заклад приблизно в п’яти хвилинах ходьби від кафе «Камбоджа», про перестрілку в якому багато писали. Приблизно в 21:30 всередині я побачила якісь дрібні спалахи, щось схоже на вибухи. Петарди. Складно було зрозуміти, що це, але стало страшно, і я вибігла на вулицю. Тоді здавалося, що там безпечніше. Тоді було незрозуміло, що поруч стріляють, незрозуміло, де все це відбувається. Просто ці дрібні іскри налякали, все відбувалося дуже швидко «, — розповідає дівчина.

За її словами, вона вийшла на вулицю і побігла. Коли зупинилася, якийсь чоловік поруч сказав: «Продовжуй бігти».

«Ми ще трохи пробігли, але в кафе залишилася моя подруга і речі, потрібно було повернутися Коли я підійшла до кафе, на підлозі була кров, поранені люди, можливо вбиті. Все відбувалося дуже швидко. Було страшно. Я не розглядала.  Просто взяла речі і пішла. Було неможливо зрозуміти, що сталося, не було людей зі зброєю, але була кров. Все відбувалося дуже швидко — 2-4 хвилини», — додала Анна.

Пізніше українка дізналася, що її подруга сховалася в туалеті. За її словами, було незрозуміло, що відбувалося всередині кафе, в якому вони перебували — «то стріляли всередині, чи то під час перестрілки пробили вікно і кулі залітали всередину».

Вона зазначила, що закривавлені люди, можливо, забігли всередину з вулиці, тому що «терористи, як потім стало відомо, просто їхали на машині, йшли пішки і стріляли у всіх підряд, просто розстрілювали тих, кого зустрічали».

«Не знаю, що було потім. Поки я перебуваю вдома, але планую поїхати в кафе, бо там залишився мій ноутбук. Я хочу написати заяву про його зникнення.», — зазначила дівчина.загрузка...

Читайте також

Коментарі