На місце Яценюка вже претендують двоє — джерело

На місце Яценюка вже претендують двоє — джерело

В «Блоці Петра Порошенка» розглядають дві можливі кандидатури на пост прем’єр-міністра України.  Однак наразі говорити про відставку Арсенія Яценюка з цієї посади ще зарано. Про це «Апостроф» повідомило джерело в парламентській фракції БПП.

За його словами, один з кандидатів — секретар Ради нацбезпеки і оборони, представник «Народного фронту» Олександр Турчинов.

Другий варіант — спікер Верховної ради Володимир Гройсман.

«Є «план Б»: Міняємо баланси Гройсман стає прем’єром, а «Народний фронт» отримує спікерське крісло», — розповів співрозмовник видання.

У той же час такій конфігурації, за його словами, заважає позиція самого прем’єра Яценюка, зацікавленого у збереженні статус кво.

У свою чергу, нардеп, близький до впливового члену НФ, народного депутата Олександра Мартиненка, запевняє, що Турчинов не проти свого приходу в уряд.

«Однак він не готовий починати з того, щоб проводити перевірку діяльності Яценюка на посту, а цього від нього, швидше за все, зажадають», — вважає джерело.

А джерело в оточенні Турчинова, не заперечуючи інтересу секретаря РНБО до зміни роботи, каже, що той не готовий для цього «торпедувати прем’єра».

У самому НФ дали зрозуміти, що в разі ініціювання відставки Яценюка, фракція «Народного фронту» може покинути парламентську коаліцію. Керівник фракції НФ Максим Бурбак підтвердив це виданню.загрузка...

Читайте також

Коментарі