Глава АП Ложкін розповів про зарплату в конвертах

Глава АП Ложкін розповів про зарплату в конвертах

В Адміністрації президента немає «конвертованих» доплат, окрім тих випадків, коли гроші йдуть від окремих проектів. Про це в інтерв’ю «Дзеркалу тижня» розповів глава Адміністрації президента Борис Ложкін.

«Окрім офіційних зарплат і тих випадків, коли гроші йдуть від окремих проектів, у нас доплат немає», — заявив він.

Як приклад, Ложкін привів Нацраду реформ.

«У нас, наприклад, є Нацрада реформ. Дмитро Шимків працює з низкою грантових проектів, які фінансують кілька важливих ініціатив. У мене є впевненість, що ми можемо до реформування зарплат в держсекторі залучити і гроші західних держструктур. І з Соросом ми розмовляли — він готовий частково фінансувати. Та й ряд інших філантропів має намір приєднатися до наповнення фонду», — розповів Ложкін.

Так, другим кроком з боротьбою з корупцією він назвав масштабну і швидку приватизацію.

«Другий, вкрай необхідний для боротьби з корупцією крок — масштабна і швидка (протягом трьох років) приватизація. У нас 1800 працюючих підприємств. Дві сотні з них є стратегічними, і їх недоцільно зараз приватизувати. Все інше — на продаж», — заявив глава АП.

За словами Ложкіна, саме держпідприємства є «кормушкою» для їхнього менеджменту.

«Держпідприємства — це кормушка для їх менеджменту, для співробітників міністерств, які затверджують фінплани і підписують контракти з директорами, для силовиків, що закривають очі на зловживання. Мені часто кажуть — невдала кон’юнктура, продасте за копійки. А хто сказав, що через три роки це буде коштувати дорожче? До цього часу менеджмент цих підприємств їх взагалі доб’є. Багато з нині живих перетворяться на банкрутів. Більше того, через банкрутство деякі з них фактично приватизуються», — підсумував він.загрузка...

Читайте також