В питанні ренти ідея державних інтересів перемогла корупційних спонсорів?

Вже стало остаточно зрозуміло, що в питанні ренти ідея державних інтересів перемогла корупційних спонсорів. Поки що лише в одному епізоді, але і це приємно.

Тимошенко нарешті відмовилася від спроби зменьшення податків для газового олігарха Онищенка (Кадирова), яку намагалася проштовхнути законопроектом №2835 з цинічною назвою «…щодо здешевлення вартості газу для населення».

Нагадаю, що з початку цього року, підприємства Онищенка не заплатили в держбюджет більше 1 млрд. гривень у вигляді податків. В основному це рентні платежі. Законопроект №2835, головною родзинкою якого мало стати кардинальне зменшення рентної плату для підприємств під час виконання договорів про спільну діяльність з 70% до 29%, був написаний саме під Онищенко. У разі його прийняття, він отримував гарантоване збільшення прибутків на понад 41%. Особливий цинізм полягав у тому, що його підприємства взагалі не продають газ населенню, виключно приватним підприємствам.

Проте перемогли. У Верховній Раді таке не проходить.

Однак відкритим залишилося завдання примусити Онищенка заплатити заборговане державі до бюджету. Саме в цьому полягає захист інтересів населення. Адже рента також формує фонд субсидій, що компенсує пільгові об’єми газу для населення.

Тому сьогодні я, з групою депутатів, були у Голови фіскальної служби - Насірова та обговорювали можливі дії задля отримання в бюджет заборгованого мільярда податків.

Також я отримала відповідь від СБУ, в яких зазначено про порушення кримінальних проваджень відносно ряду суб’єктів підприємницької діяльності, підконтрольних Онищенку.

Мені потрібно, щоб бюджет отримав належні йому податки від підприємств Онищенка. Це дозволить аргументувати фінансову можливість надання пільгового об'єму газу на кожну людину, дитину. Я вважаю несправедливим, що одинокі працездатні дорослі та сім’ї з кількома дітьми мають однаковий пільговий об’єм газу. Буде справедливо підтримати саме тих українців, які чесно працюючи народжують маленьких українців та намагаються поставити їх на ноги. А цим маленьким потрібно тепло.

Адже завдання держави – не лише вирішувати нагальні проблеми, а й думати про своє майбутнє!

автор: Тетяна Чорновол

Рекомендуємо прочитати

​Звезды «Игры престолов» обручились

30-летний Кит Харингтон (Kit Harington) и 30-летняя Роуз Лесли (Rose Leslie) познакомились на съемочной площадке сериала «Игра престолов», где играли влюбленных друг в друга «оди....

Це може бути цікавим

Восени ціни на продукти можуть вирости вдвічі

Вже осінню ціни на більшість продуктів харчування можуть різко зрости....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У жахливій ДТП у Миколаєві загинула дитина

У Миколаєві 22 липня не розминулися мікроавтобус та вантажівка....