Скоро в Україні має початися велика війна, — Маруся Звіробій

Скоро в Україні має початися велика війна, — Маруся Звіробій

На сході України росіяни нарощують кількість військових та важкої техніки. Їхня мета — розвалити Україну. Про це Gazeta.ua розповіла Маруся Звіробій, командир батальйону «Марусині ведмеді».

«Скоро в Україні має початися велика війна. Отримую інформацію зі східних областей. Мої джерела кажуть про збільшення кількості російських військових та переміщення їхньої важкої техніки. Росія планує повністю розвалити українську державу», — сказала вона.

«Зараз у всіх російських ЗМІ активно розкручується тема про те, що такої країни, як Україна, не існує. Вони не говорять про те, що Донбас і Луганськ — це їхня історична земля, як було у випадку з Кримом. Вони всім втовкмачують: «України не існує і не існувало ніколи. Раптом розпадеться, не переживайте — її ніколи не було», — додала Маруся Звіробій.

На її думку, допомогти росіянам втілити у життя цей сценарій може допомогти третій Майдан.

«Щоб цей сценарій не втілився у життя, треба уникнути нового Майдану. Раніше засуджувала лояльність Яроша до влади. Наказ не розхитувати владу в Україні розцінювався як саботаж з його боку. Зараз я почала його розуміти. Будь-який Майдан в центрі — це запрошення до нас російських танків. Якщо зараз ми зробимо революцію, то це буде громадянська війна в центрі столиці. Такий розвиток подій дасть привід «миротворцям» із Донбасу дійти сюди», — сказала вона.

«Якщо отримаємо захист з боку Америки, то вся Україна перетвориться на суцільний полігон. Може, Америка і порубається з Росією. Але — на наших кістках», — додала вона.

Повне інтерв’ю з Марусею Звіробій вийшло «Газеті по-українськи» від 13 листопада.загрузка...

Читайте також

Коментарі