Саакашвілі прокоментував чутки щодо свого фінансування

Саакашвілі прокоментував чутки щодо свого фінансування

Глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі прокоментував інформацію, яка була поширена в ефірі ТСН, про те, що три мільйони гривень з благодійних внесків для учасників АТО він нібито витратив на рекламу своєї діяльності.  Відповідне повідомлення з’явилося на його сторінці в Facebook.

«Проти нас почалася чергова брудна піар-кампанія, суть якої зводиться до того, що ми нібито витратили гроші, призначені для допомоги учасникам АТО на передвиборну рекламу. Хочу пояснити для тих, кому цікаво — фонд розвитку не є державним фондом, а створений великою групою одеських бізнесменів для розвитку Одещини, фонд не спеціалізується на допомозі ветеранам АТО, хоча це може бути однією з його багатьох завдань. З цього фонду ніколи не фінансувалися якісь банкети, як стверджується, а кейтеринг, тобто базове щоденне харчування для рядових співробітників одеського центру обслуговування громадян, фонд ніколи не фінансував передвиборчу рекламу, а після виборів, бізнесмени фінансують фонд, вирішили, що варто рекламувати на всю країну позитивні перетворення в Одесі і я особисто їм за це дуже вдячний«, — написав Саакашвілі.

Також він  звернув увагу на те, що фонд фінансував оснащення і автомобілі для нового одеського спецназу.

Губернатор сподівається, що поки в бюджеті не з’явиться більше грошей, цей фонд продовжить допомагати Одесі.

«Найцікавіше в цій історії те, хто тиражує істерично ці брехливі вигадки, місцеві засоби масової інформації, повністю контрольовані колишніми регіоналами, а нині частиною одеського керівництва «БПП-Солідарність», яким ми прикрили годівницю і природно, Коломойський і його канали. Коли справа стосується боротьби проти змін і прогресу, вони швидко оголошуються. Я впевнений, що деолігархізація реально просунеться і БПП, яку я вважаю дуже перспективною партією і де багато моїх друзів, теж до кінця очиститься від обтяжливих пережитків минулого «, — додав Саакашвілі.

При цьому, глава Саакашвілі запропонував в прямому ефірі на «1 + 1″ відповісти на будь-які питання журналістів.

«Думаю, що після останніх невдалих для них дослідів, їх господар (Ігор Коломойський, — ред.) не дозволить це зробити«, — наголосив Саакашвілі.загрузка...

Читайте також