Саакашвілі прокоментував чутки щодо свого фінансування

Глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі прокоментував інформацію, яка була поширена в ефірі ТСН, про те, що три мільйони гривень з благодійних внесків для учасників АТО він нібито витратив на рекламу своєї діяльності.  Відповідне повідомлення з'явилося на його сторінці в Facebook.

"Проти нас почалася чергова брудна піар-кампанія, суть якої зводиться до того, що ми нібито витратили гроші, призначені для допомоги учасникам АТО на передвиборну рекламу. Хочу пояснити для тих, кому цікаво - фонд розвитку не є державним фондом, а створений великою групою одеських бізнесменів для розвитку Одещини, фонд не спеціалізується на допомозі ветеранам АТО, хоча це може бути однією з його багатьох завдань. З цього фонду ніколи не фінансувалися якісь банкети, як стверджується, а кейтеринг, тобто базове щоденне харчування для рядових співробітників одеського центру обслуговування громадян, фонд ніколи не фінансував передвиборчу рекламу, а після виборів, бізнесмени фінансують фонд, вирішили, що варто рекламувати на всю країну позитивні перетворення в Одесі і я особисто їм за це дуже вдячний", - написав Саакашвілі.

Також він  звернув увагу на те, що фонд фінансував оснащення і автомобілі для нового одеського спецназу.

Губернатор сподівається, що поки в бюджеті не з'явиться більше грошей, цей фонд продовжить допомагати Одесі.

"Найцікавіше в цій історії те, хто тиражує істерично ці брехливі вигадки, місцеві засоби масової інформації, повністю контрольовані колишніми регіоналами, а нині частиною одеського керівництва "БПП-Солідарність", яким ми прикрили годівницю і природно, Коломойський і його канали. Коли справа стосується боротьби проти змін і прогресу, вони швидко оголошуються. Я впевнений, що деолігархізація реально просунеться і БПП, яку я вважаю дуже перспективною партією і де багато моїх друзів, теж до кінця очиститься від обтяжливих пережитків минулого ", - додав Саакашвілі.

При цьому, глава Саакашвілі запропонував в прямому ефірі на "1 + 1" відповісти на будь-які питання журналістів.

"Думаю, що після останніх невдалих для них дослідів, їх господар (Ігор Коломойський, - ред.) не дозволить це зробити", - наголосив Саакашвілі.

Рекомендуємо прочитати

14 судових справ про дискримінацію. Кращі цитати

Рівність завжди вважалась основною правовою категорією....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Известная украинская певица решила подзаработать в России

Известная украинская певица Светлана Лобода выступит в роли ведущей премии российского музыкального канала RU TV....