У Будинку профспілок відкриють кафе з караоке

У Будинку профспілок відкриють кафе з караоке

У Будинку профспілок, який згорів у лютому минулого року під час протистоянь на Майдані, скоро відкриється кафе: там будь-який бажаючий зможе не тільки випити чашечку кави, але і від душі поспівати в караоке, пише Сегодня

Зараз верхня частина будівлі закрита білою тканиною. Під нею захована і скандальна надбудова в два поверхи, через яку зараз міська влада і власники будівлі ведуть судові розгляди. Ремонт планують закінчити вже в наступному році — робиться він на розсуд керівництва профспілок Києва.

Вхід у двір огороджений високим парканом: там обіцяли облаштувати парковку для орендарів офісів в оновленому приміщенні, які будуть платити $ 50/кв. м на місяць. На верхніх поверхах йдуть оздоблювальні роботи, а на нижніх підприємці вже активно взялися заробляти гроші. На першому поверсі відкрили пункт обміну валют, а поруч — контору з видачі кредитів. Але найбільше впадає в очі нове кафе, де незабаром можна буде випити кави, заспівати в караоке і потанцювати: таку обіцянку написано прямо над вікнами. Для відвідувачів воно поки закрито, але у вікнах можна розглянути, що до початку роботи все готово.

Кияни оцінили появу розважального закладу в будинку, який став символом протистоянь, дуже неоднозначно: деякі не проти, але багато хто вважає, що подібні розваги не можуть проводитися в місці, де ще недавно гинули люди.

Обіцяють незабаром розпочати реконструкцію і в тій частині будівлі, яка належить профспілкам України (вона постраждала під час пожежі набагато більше). Поки фасад тут також завішаний білою тканиною. «Зараз йде процес переговорів з підрядниками і підписання необхідних документів Сподіваюся, протягом тижня вони будуть підписані, і почнуться роботи», — розповів глава Федерації профспілок України Григорій Осовий.

До речі, раніше з торцевого боку Будинку профспілок, яка не постраждала у вогні, теж працював бар, на появу якого городяни відреагували дуже гостро. Зараз заклад закрито, на вході — табличка з написом: «Йде ремонт». Але є припущення, що бару тут більше не буде: «Після озвученого громадської думки і бесід з владою Федерація профспілок вирішила, що розважальному закладу все-таки тут не місце», — розповів директор благодійного фонду «Відродження Будинку профспілок» Василь Андрєєв. А ось вплинути на господарів нового кафе Андрєєв не може — ця частина не в його відомстві.

Читайте також: В центрі столиці прибрали літній майданчик кафе, який заважав пішоходамзагрузка...

Читайте також

Коментарі