Саакашвілі закликав брати приклад з Вінниці

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі вважає, що вся Україна може повчитися реформуванню у Вінниці. Про це він заявив під час візиту до міста, повідомляє кореспондент Соцпорталу.

«Я завжди приїжджаю у Вінницю дивуватися. Тому що на пострадянському просторі дуже багато такого розміру  закинутих, безнадійних, помираючих, безперспективних міст. Вінниці нічого не віщувало іншої долі, якби тут не було правильного управління. Це, по-перше, місто президента, звичайно. Але по-друге, те що тут і Володимир Гройсман і Сергій [Моргунов, в.о. вінницького міського голови – ред.]і усі інші – ціла команда. Тут не в особистості справа. В Одесі у стократ більший потенціал, і що? Дороги тут у багато разів кращі, транспорт – у багато разів кращий. Ми сьогодні бачили котельню, яка Одесі взагалі не снилася. Ті ж прозорі офіси ми у Грузії зробили навіть трохи пізніше», - розповів політик.

Тому він вважає, що у Вінниці сьогодні має вчитися уся країна.

«Я думаю, треба просто продовжити те, що тут є. І це ж командна робота, за усієї поваги до Сергія – це робили вони усі разом. Я ходив і спілкувався зі звичайними працівниками – усі одержимі тим, щоб з неможливого зробити можливе. Я бажаю вам успіху в цьому, тому що сюди треба привозити людей з усієї України і вчитись», – вважає голова Одеської ОДА.

«Якби я був вінничанином, я б підтримав продовження того, що тут було. Я прекрасно розумію, що люди завжди хочуть більшого. У нас важкий соціальний фон. Але ж почалося. Хіба ж можна заперечувати, що у Вінниці почалося?» – додав Саакашвілі.

Рекомендуємо прочитати

Полицейские устанавливают детали инцидента в киевском метро

Утром 28 мая в столичном метро погиб молодой человек....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть