Експерт розповів, які партії "валять" візову лібералізацію

Антидискримінаційна норма в Трудовому кодексі не проходить упродовж кількох голосувань. Щоб не було спекуляцій, просто відкрийте самі й подивіться що там написано: жодної легалізації, жодного схвалення. Нічого.

Лише формальна розшифровка норма, яка вже є в універсальній формі в нашій Конституції. Дякувати Богу, більшість Садопомочі зорієнтувалися, що дрібно-клерикальна позиція не має нічого спільного з релігійністю. Правда не всі.

Хто ж валить тепер голосування? Оппоблок. Тут усе ясно. Люди, які побачать, яким має бути життя в нормальній країні, ніколи більше за цих оппі-блоппі не проголосують. Фракція голубих ляшок, яка є найнаочнішим доказом того, що педерастів у нас не дискримінують, демонструє ті самі позиції, що й оппоблок.

Вони не проти поправки голосують, а цілеспрямовано валять саме візову лібералізацію. Оскільки тепер проглядаються ознаки "повернення блудного сина" до старого спонсора, то замовник, очевидно, той самий. Дві депгрупи, наскільки зміг побачити, теж більше схильні валити питання, ніж підтримувати.

Не встиг побачити, чи голосувала Батьківщина, але Немиря виступав у кулуарах, чітко пояснив, про що йдеться, та ствердив, що вони проголосували всі.

Але найнеприємніше, що купа нардепів із двох "Ноєвих ковчегів" попри позицію своїх фракцій тупо уникають голосування. Таки треба публікувати повні списки.

І особливо противно, що серед противників нейтральної поправки є ті, хто колись мене цькував за законопроект, яким я і ще група нардепів хотіли заборонити гей-паради та пропаганду гомосексуалізму.

Тоді вони захищали право геїв на пропаганду (в тому числі й у навчальних закладах!), публічні заходи, видання, масові акції. Цей законопроект був ними провалений, а тому все перелічене сьогодні дозволено!!! Але підтвердити антидискримінаційну норму, яка й так є частиною нашого права, вони не хочуть. Ви ж розумієте, що мова для них іде не про це, а про свідомий провал євроінтеграції в найширшому розумінні.

Зараз вирішується ще одне питання - вступить у силу, чи ні Угода про асоціацію з ЄС. Там є загрозливі тенденції (Нідерландський референдум - лише одна з них). Може саме тут собака зарита.

автор: Тарас Чорновіл

Рекомендуємо прочитати

Сайт "Декларации" рассекретил, сколько фирмы чиновников зарабатывают на тендерах

Теперь в декларациях чиновников доступна информация о тендерных соглашения компаний, которые им принадлежат, сообщает проект "Декларации"....

Це може бути цікавим

Експерт пояснив, чому політичні призначення відкидають Україну на 10 років назад

«Політичні призначення себе не виправдали....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На Київщині позашляховик збив величезного лося

Під Києвом на Варшавській трасі сталася ДТП, внаслідок якої позашляховик протаранив лося....