Яценюк пожалівся на коаліцію

Яценюк пожалівся на коаліцію

Коаліція у Раді відхиляє 60 % пропозицій уряду.  Про це, як передає кореспондент Цензор.НЕТ, заявив в ході засідання Кабміну прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

За словами прем’єра, уряд готовий до дискусії.

Він також заявив, що Кабмін планує в майбутньому році завершити ряд реформ, «необхідних як для економічної, так і для соціальної стабілізації».

«У першу чергу, мова йде про широку реформу системи освіти. Ми пройшли перший етап реформування, і зараз нам необхідно прийняти закон про освіту», — сказав Яценюк.

Другим етапом реформ прем’єр назвав медицину.

«У парламенті знаходиться пакет законодавства … Ми нарешті повинні відмовитися від фінансування ліжок, а перейти на фінансування пацієнта і конкретних медичних послуг», — підкреслив глава уряду.

«Також у ході ухвалення пакету реформ, пов’язаних з бюджетом і з податками, ми будемо розглядати додаткове законодавство, що стосується соціальної та гуманітарної сфери«, — сказав Яценюк.

За його словами, всі зазначені теми Кабмін має намір вже наступного тижня обговорити з парламентськими фракціями.

«Показник тих законів, які приймаються в парламенті, далекий від того, на що ми сподівалися, підписуючи коаліційну угоду … 40% — це мало», — наголосив Яценюк.загрузка...

Читайте також

Коментарі