У Порошенка розповіли, хто стане наступним прем’єром

У Порошенка розповіли, хто стане наступним прем’єром

У разі відставки нинішнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка його місце в уряді може обійняти тільки представник «Народного фронту», оскільки це вже домовлено між  «БПП» і «НФ». Про це заявив народний депутат Ігор Кононенко в інтерв’ю виданню Ліга.нет.

«Вибори відбулися рік тому, найбільшу довіру отримали дві політичні сили: партія Блок Петра Порошенка і політична партія «Народний фронт». Вони й стали основою коаліції. На тому етапі були досягнуті політичні домовленості, в рамках яких спікером став представник нашої політичної сили, а прем’єром — представник НФ. При будь-яких варіантах я виключаю ситуацію, при якій прем’єр-міністром може стати представник не від Народного фронту. Це руйнує домовленості», — зазначив Кононеко.

Він також дивується, чому главу одеської ОДА Михайла Саакашвілі називають можливим прем’єр-міністром України.

«Не знаю, чому обговорюється кандидатура Саакашвілі. Наскільки я чув, він не претендує на посаду прем’єр-міністра, працює в Одеській області, користується там великою підтримкою, і місцеві вибори це показали. Я думаю, що пану Саакашвілі треба дати можливість отримати вагомі позитивні результати в Одеській області і тільки потім уже робити висновки», — наголосив Кононенко.загрузка...

Читайте також