У «Межигір’я» завезли унікальних корів і віслюків

У «Межигір’я» завезли унікальних корів і віслюків

У зоопарк резиденції екс-президента Віктора Януковича Межигір’я з Херсонщини завезли унікальних корів породи українська сіра і віслюків. Про це повідомляє «Сегодня«.

За словами куратора зоопарку «Межигір’я» Сергія Григор’єва, тварини прибули з «Асканії».

«Українська сіра — це стародавня порода, вона існує на території України вже багато століть. Зараз таких тварин залишилося дуже мало: одне стадо (близько трьохсот голів) живе в Херсонській області і ще кілька сотень — у Дніпропетровській. Ці корови не тільки красиві, але і дуже сильні і витривалі. Кажуть, саме їхні предки в далекі часи допомагали чумакам сіль перевозити.

«У «Межигір’я» привезли чотири телички. Їм лише по півроку, але кожна важить більше 200 кг! З ними приїхали і два бичка: один близько 200 кг, а другий зовсім маленький — 100 кг. Освоїлися тварини нормально, відразу стали їсти, але поки не дуже довіряють людям», — розповідає Григор’єв.

Також привезли в зоопарк декілька маленьких осликів — хлопчика і дівчинку. Звуть їх Ася і Тім, вони вже дорослі і дуже контактні. Катати відвідувачів на них не будуть, але всі бажаючі зможуть з ними познайомитися.загрузка...

Читайте також