У Харкові звільнили очільника патрульної поліції

У Харкові звільнили очільника патрульної поліції

Начальник патрульної поліції Харкова Євген Мельник звільнений зі своєї посади і повертається до Києва. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна«.

«Мельник повертається до Києва в розпорядження керівника патрульної служби. Керівником патрульної служби Харкова призначена лейтенант поліції Ольга Юскевич. Харків’янка. З двома вищими освітами (еколог і юрист). До цього вона була заступником начальника патрульної служби Харкова», — зазначив Варченко.

При цьому він зауважив, що не має інформації про зв’язок звільнення очільника харківської поліції з нещодавнім інцидентом біля ресторану «Шарікoff», одним з учасників якого був Мельник.

Нагадаємо, що 18 жовтня з’явилася інформація про те, що Мельник після відпочинку в ресторані «Шарікoff» намагався виїхати звідти на службовому автомобілі в стані сильного алкогольного сп’яніння. Тоді його машину заблокували «небайдужі люди». 29 жовтня Мельник цю інформацію спростував, заявивши, що ніколи не відвідував цей ресторан, але приїжджав до нього, коли там стався конфлікт співробітника міліції та патрульного. При цьому він відмовився повідомляти подробиці інциденту, пославшись на те, що йде розслідування.загрузка...

Читайте також

Коментарі