«Правий сектор» пояснив, чому Ярош пішов у відставку

«Правий сектор» пояснив, чому Ярош пішов у відставку

правий сектор

«Правий сектор» роз’янив ситуацію довкола відставки лідера організації Дмитра Яроші. Відповідна заява була опублікована на сайті «ПС«.

Так, зазначається, що до Дмитра Яроша був написаний лист, у якому окреслено головні проблеми Національно-визвольного руху «Правий сектор», передусім — відхід від революційної стратегії.

«Під час зустрічі з Д. Ярошем з його ініціативи було вирішено провести конференцію за участі провідного членства. Конференція мала визначити головні напрямні розвитку нашого Руху і обрати його Провід. Список учасників конференції узгоджено з Д. Ярошем. Його кістяк склали командири бойових частин та запасних батальйонів ДУК, лідери обласних осередків та структурних підрозділів Руху», — йдеться у заяві проводу «ПС».

Повідомляється, що конференція відбулася 8 листопада під Києвом.

«На превеликий жаль, Д. Ярош не взяв участі у її роботі. Конференцією одноголосно було обрано Провід усього Руху (до того часу діяв лише Провід партії). Також конференція розпрацювала стратегічні напрямні Руху, в центрі яких стояло невизнання бандитського режиму П. Порошенка легітимною владою і безальтернативність революційного шляху боротьби.

Після проведення конференції окремі особи, керовані власними меркантильними інтересами, амбіціями і, можливо, зв’язками зі спецслужбами, зробити все, аби налаштувати Д. Яроша на невизнання рішень конференції й неприйняття революційної стратегії. Це коло осіб вже давно визрівало в рядах Руху, і, вдаючись до підлабузництва, інтриг, ширення пліток, намагалося впливати на його політику. Саме діяльність цих осіб призвела до такої ситуації, за якої Д. Ярош мусив скласти повноваження», — пояснили у заяві.

Наразі, після заяви Д. Яроша, усі структури «ПС» працюють у штатному режимі.

«Найближчими днями відбудеться засідання Проводу НВР ПС, на яке буде запрошено Д. Яроша і де будуть остаточно вирішені всі питання та розпрацьовані деталі нашої стратегії. Попереду — чимало роботи. Ми маємо посилити наш Рух і приготувати до його протистояння з ворожими силами. А для цього необхідним є його очищення від агентури ворога та осіб, надзвичайно далеких від націоналістичного способу мислення і діяння.

Будь-яке панікерство є зайвим, оскільки наш Рух спирався і буде спиратися на ідею, а не на особу. Єдині, кому слід хвилюватися, — це ті, хто намагався перетворити «Правий сектор» у інструмент досягнення власних інтересів»,-підвели підсумки в організації.загрузка...

Читайте також

Коментарі