Депутат розповів, як оновлюватимуть Кабмін

Депутат розповів, як оновлюватимуть Кабмін

Депутат Ігор Кононенко від фракції «БПП» розповів,  що нових кандидатур на посади в Кабінет міністрів наразі немає. Про це він сказав в інтерв’ю Ліга.net, відповідаючи на запитання про можливі ротації після того, як за місяць завершиться річний імунітет Кабміну Арсенія Яценюка.

«Поки кандидатур немає. Ми спочатку хотіли б почути від прем’єр-міністра його концепцію реформування уряду», — сказав він.

За словами нардепа, в Кабміні очікується скорочення міністерств.

«Наскільки мені відомо, вона передбачає значне скорочення кількості міністерств – мінус шість міністерств. А це досить серйозно», — заявив Кононенко.

«Друге, що хотілося б почути в цій концепції: що робити з віце-прем’єр-міністрами. Зараз віце-прем’єри, які очолюють міністерства – це міністри з якоюсь авторитарною добавкою, яка, втім, не додає жодних повноважень. А віце-прем’єри без міністерств – декоративна посада: є апарат, але немає повноважень», — сказав він.

За словами Кононенка, міністри мають «відповідати за три-чотири міністерства, але також мати важелі впливу на них».

«Необхідно створити наступний фільтр: стратегія роботи формується й контролюється в апараті віце-прем’єра, а тактика здійснюється в міністерстві. Коли ми це побачимо, обговоримо й отримаємо розуміння, тільки тоді під нову модель Кабміну можна буде обговорювати й пропонувати кандидатури», — сказав Кононенко.загрузка...

Читайте також