У Росії попросили допомоги у Порошенка

У Росії попросили допомоги у Порошенка

Співголова громадської організації «Українці Москви» Віктор Гіржов, якому на 5 років заборонено приїжджати до РФ, звернувся до Президента Петра Порошенка з проханням про допомогу. Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на лист активіста. 

«Звертаюсь до Вас із проханням особисто звернути увагу на мою ситуацію і сприяти вирішенню актуальних побутових проблем, які створила для мене російська влада, заборонивши в’їзд на територію Росії, де я мешкав останні двадцять років. Хочу також, щоб мої досвід, знання і бажання працювати на користь держави знайшли практичне та ефективне втілення вже тут, на рідній землі», – йдеться в листі.

Так, за словами Гіржова, після того, як йому заборонили в’їзд до Москви, він опинився в Україні «у скрутних життєвих обставинах» і зіткнувся з «відвертою байдужістю і холодністю нинішньої української влади».

«Кремль уважно спостерігає за тим, як Україна зустрічає вигнанців з Росії, і байдужість, яку я зустрів на рідній землі, в Росії використають на повну потужність в ідеологічному плані, зокрема, і для психологічного тиску на двомільйонну українську діаспору: мовляв, якщо досить відомий журналіст, політолог і громадський діяч не потрібен Україні, то ви, рядові активісти, їй тим більше байдужі», – додав він.загрузка...

Читайте також