Екс-віце-прем’єр РФ висміяв плани Аксьонова на Крим

Екс-віце-прем’єр РФ висміяв плани Аксьонова на Крим

Колишній віце-прем’єр РФ Альфред Кох висміяв плани так званого «глави» «республіки Крим» Сергія Аксьонова щодо перетворення Криму на цілорічний курорт. Про це він написав на своїй сторінці в ФБ.

Так, Альфред Кох назвав Аксьонова дебілом за його публічне бажання зробити Крим гідною заміною нині забороненого для росіян Єгипту.

«Ось де їх Путін викопує? Ось звідки ці дебіли беруться? Ну це ж курям на сміх!
Крим — літній курорт. Літній, ідіот. Ти керівник літнього (!) курорту, клоун. Зрозумів? Повторюй за мною: л-і-т-н-ь-о-г-о! У тебе курортний сезон — з травня по вересень. Зрозумів? Ще раз: з травня по вересень. Це потрібно просто запам’ятати. Так вийшло. Ніхто не винен. Виправити не можна», —  висловив свою думку Кох  про Аксьонова.

«Тепер запам’ятай наступне: Єгипет — зимовий курорт. Зимовий. Зрозумів? Курортний сезон — з жовтня по квітень. Влітку там +55 градусів за Цельсієм. Відпочивати — не можна. Згориш і помреш. Це зрозуміло? Згориш. Повторюй: влітку в Єгипті дуже жарко. Теж ніхто не винен. Виправити не можна», — зазначив  колишній російський чиновник.

«Отже. Крим не може бути альтернативою Єгипту ні при яких умовах. Ніколи не може бути. Ніколи. Це зрозуміло? Греції може. Італії — може. Іспанії — може. Адріатиці (Словенія, Хорватія, Чорногорія) — може. Чорноморському узбережжю Кавказу (Росія, Абхазія, Грузія) — може. Єгипту — не може. Якщо зовсім помріяти, то навіть може бути альтернативою Лазурному Берегу. А Єгипет — не може. Як і Дубаю, Таїланду, Балі і Карибам. Зрозумів? Господи… Ну чому вони ось так от навіть не соромляться своєї тупості?», — зауважив Кох.загрузка...

Читайте також