«ЛНР» і «ДНР» не можуть поділити горілчані вироби

«ЛНР» і «ДНР» не можуть поділити горілчані вироби

Між «ЛНР» і «ДНР» може спалахнути «горілчана війна».

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа» на тимчасово окупованих територіях Донбасу розгортається чергове серйозне економічне протистояння між двома самопроголошеними республіками. Пов’язане воно з бажанням лідера «ЛНР» Ігоря Плотницького заробити грубі гроші, ввівши на території ЛНР монополію на продаж лікеро-горілчаних виробів луганського виробника «Луга-Нова», витіснивши при цьому з ринку донецьких виробників цієї продукції.

Аналітичний відділ ГІ «Права Справа» повідомляв раніше про те, що Плотницький вклав велику суму власних грошей у бюджетоутворююче підприємство «республіки» — Луганський лікеро-горілчаний завод, який випускає продукцію під брендом «Луга-Нова».

Наразі, луганський ринок насичений більш дешевою лікеро-горілчаною продукцією,яку виробляють на територіях підконтрольних «ДНР». Такий стан речей не влаштовує лідера «ЛНР» Плотницького, який хоче отримувати прибуток від «інвестованих» їм в «Луга-Нову» грошей. Відзначу,що за останні два місяці обсяг виробництва горілки під брендом «Луга-Нова» значно збільшився.

У з’вязку з цим Міністерство економічного розвитку і торгівлі «ЛНР»  і фіскальні органи самопроголошеної республіки отримали від Плотницького розпорядження провести «бесіди» з власниками торгових точок і забезпечити відповідні умови для того, щоб на території «ЛНР» продавалася лише «своя, рідна» горілка, а не виготовлена у «братній республіці». Враховуючи той факт, що на теренах окупованої Донеччини виробництво і продаж горілки також знаходяться у сфері інтересів очільників «республіки»,то торгова війна обіцяє бути масштабною і запеклою.

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа»,частина спирту, який заходить на лікеро-горілчаний завод в Луганськ, має українське походження, і частина виробленої горілки вивозиться для продажу в Україну.Звертаємо на це увагу українських правоохоронних і спеціальних структур.

автор: Дмитро Снегирьовзагрузка...

Читайте також

Коментарі