Чому не буде «метра на Троєщину»

Чому не буде «метра на Троєщину»

У бюджеті не було і немає средст для будівництва метро на Троєщину в Києві. Про це заявив начальник столичного метрополітену Віктор Багінський в інтерв’ю «Укрінформу».

«Ви знаєте, будівництво метро на Троєщину — це як жарт в Києві. Тому що вже близько 20 років будується, точніше все «приступаємо» до будівництва. Але, тим не менш, керівництво Києва розуміє те, що Троєщина — це найбільший спальний район в Європі, жителі цього району потребують такого виду транспорту. І місто цього потребує — бо це найшвидший і ефективний транспорт. Ми шукаємо інвестора, оскільки в бюджеті таких коштів немає. І не буде, тому що це колосальні кошт », — сказав він.

За словами Брагінського, за проектом ще 2010 року, будівництво 12 станцій від «Вокзальної» на Троєщину оцінювалося в близько 12 млрд гривень.

«Тут потрібно пільгове фінансування. Ми зараз намагаємося його залучити. Розглядається, зокрема, японський пільговий кредит, і сподіваюся, зможемо реалізувати цю ідею. Єдине що розуміємо: на будівництво всієї лінії грошей не знайдемо, розіб’ємо будівництво на етапи. Перший — це будівництво від Глибочицької до Райдужної і, відповідно, — далі, при наявності фінансування, йти вглиб Троєщини. І другий етап — будівництво першої черги депо», — зазначив начальник метрополітену.загрузка...

Читайте також

Коментарі