У Росії розповіли, що «ДНР» та «ЛНР» перейдуть в наступ після Нового...

У Росії розповіли, що «ДНР» та «ЛНР» перейдуть в наступ після Нового року

Після Нового року бойовики зроблять наступ, щоб відсунути фронт від Донецька. Про це виданню «Апостроф» розповів російський військовий експерт Павло Фельгенгауер.

«Тут кілька причин. У Росії закінчиться велика ротація, пов’язана із завершенням осіннього призову. Крім того, почне підмерзати бруд і можна буде пересувати техніку по полях, а не тільки по дорогах. Словом, все буде, як минулого разу, коли бойові дії почалися 15 січня. Тим більше, що політичного рішення там поки не проглядається», — відповів політолог на питання, чому саме після Нового року відновляться військові дії з боку бойовиків.

Так, експерт зазначив, що скоріше за все, бойовики відновлять постріли поблизу Донецька.

«Швидше за все, це буде відбуватися в районі Донецька, біля селища Піски, а також на Сіверському Дінці у Луганській області, в районі міста Щастя, бо там знаходиться найважливіша ТЕЦ. Мета цих перестрілок, нагнітання напруженості — чинити тиск не тільки на Київ, але й на Європу», — зазначив експерт.

За словами політолога, варто чекати таких же віськових наступів, як і тогорічного січня.

«Тоді теж все почалося з перестрілок, а потім переросло в гарматну канонаду, а потім почали підтягувати важку техніку, щоб спробувати прорвати оборону», — наголосив експерт.загрузка...

Читайте також

Коментарі