Активістка порадила олігархам тікати за «поребрик»

Активістка порадила олігархам тікати за «поребрик»

Олігарх може займати антиукраїнську позицію — як Ахмєтов. Може проукраїнську — як Коломойський. Може десь посередині — як Порошенко. Що ж спільного між усіма олігархами?, — цікавиться один з речників Правого Сектору журналістка Олена Білозерська.

 — У кожного з них є своєрідне психічне відхилення: все, що відбувається у світі, все, що робиться ними чи навколо них, вони здатні розглядати виключно під кутом власного, особистого збагачення. Абсолютно все для них — або привід для подальшого збільшення статків, або перешкода у цьому. Якщо олігарх займає проукраїнську позицію — скоріше за все, він вважає, що існування незалежної України вигідне для його кишені. Якщо проросійську… мабуть, вважає себе крутішим за всіх російських олігархів, особистих друзів Путіна, — переконана вона.

Що ж з ними такими усіма робити?

 — А просто.  Антиукраїнським олігархам треба пояснити, що вони помилилися у розрахунках. Доступною і зрозумілою для них мовою — методом конфіскації всього майна. Самі ж хай утікають за поребрик. Якщо встигнуть. Проукраїнські олігархи хай поки що будуть. Їх навіть можна нагороджувати престижними орденами і званнями. Але до влади їх пускати не можна. Бо якщо вони вирішать, що Україну стало вигідно поділити і продати — неодмінно саме так і зроблять. Що ж до тих, що посередині — мабуть, все має залежати від того, добровільно чи не добровільно вони віддали владу, — додала вона.загрузка...

Читайте також

Коментарі