ЗМІ розповіли, кого можуть заарештувати вслід за Корбаном

ЗМІ розповіли, кого можуть заарештувати вслід за Корбаном

Слідом за Геннадієм Корбаном до кримінальної відповідальності можуть притягнути аграрних бізнесменів Дніпропетровської області — Миколу Астіона та Сергія Касьянова. Про це повідомляє видання «Прокурорська правда» з посиланням на документи правоохоронних органів.

Як пише видання, той факт, що разом з Корбаном заарештували голову охоронної служби «Леон» Михайла Кошляка свідчить про те, що правоохоронці мають намір ґрунтовно підійти до справи дніпропетровської ОЗГ, говою якої, судячи з усього, є Геннадій Корбан.

Особистість Кошляка пов’язують із керівництвом охоронним підприємством «Леон». За інформацією журналістів, охоронна фірма «Леон» нагадує приватну армію, озброєну вогнепальною зброєю і укомплектовану «особовим складом» з кримінальних елементів. На рахунку «Леона» силовий супровід найбільш гучних рейдерських захоплень в Дніпропетровській області.

Але поки суть претензій силовиків до Кошляка зводиться до причетності до вбивства офіцера СБУ Віктора Мандзіка, яке сталося 21 березня цього року в місті Волноваха Донецької області. Вбивці Денис Гордєєв і Артем Мартиненко значилися членами охоронної фірми «Січ», яка, зі слів голови СБУ Василя Грицака, також афілійована з особистістю Кошляка.

Наразі Кошляк перебуває під арештом, який йому визначив Новозаводський райсуд Чернігова на період проведення слідчих дій строком на 2 місяці.

Під підозру у скоєнні злочинів потрапив і Василь Астіон — зять Михайла Кошляка і син колишнього начальника Херсонського обласного УБОЗу Миколи Астіона. У день затримання Корбана в партії «УКРОП» оприлюднили рішення суду про проведення обшуку за місцем проживання Астіона.

За інформацією ЗМІ, батько і син Астіони відомі тим, що в грудні 2014 року з іншими учасниками ОЗГ Корбана здійснили рейдерське захоплення сільгосппідприємства «Чумаки».

Спільно з Астіоном у справі «Чумаків» замішаний ще один дніпропетровський бізнесмен, аграрний мільйонер Сергій Касьянов, власник агрокомпанії KGS Agro і KGS банку. Показово, що слава Касьянова як рейдера відома далеко за межами України. У 2011 році, використовуючи нечисту схему, структури Касьянова поглинули підприємство «Унірем Агро» канадського бізнесмена Рональда Дерріксона. Як і у випадку з «Чумаками», агрофірма «Унірем Агро» несподівано для законних власників змінила директора і засновника. Далі злочинці, блокуючи роботу підприємства, оформили документи на землю агрофірми на іншу юридичну особу, які згодом передали KSG Agro.загрузка...

Читайте також