Ситуація з проведенням відновлювальних робіт в Сватовому під повним контролем

Ситуація з проведенням відновлювальних робіт в Сватовому під повним контролем. Відновлення пошкоджений будівель вже почалось. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко за підсумками  робочої  поїздки до цього міста.

«Всі 59 багатоповерхівок обстежені, про що складено відповідні акти і вже почались роботи по відновленню. Обстежено й половину 500 індивідуальних будинків», - повідомив Геннадій Зубко.

За словами Геннадія Зубка, експертна група також обстежила 19 постраждалих об’єктів соціальної, медичної та культурної сфери:  4 заклади охорони здоров'я, 3 дошкільних навчальних заклади, 4 загальноосвітніх школи, 5 закладів культури, 2 будинки-інтернати, стадіон. Визначений характер ушкоджень та обсяг відновлювальних будівельних робіт, складено кошториси.

Геннадій Зубко також дав доручення керівникові спільного штабу реагування Юрію Клименку, залучивши Мінрегіон та держпідприємство «Укрекспертиза», підготувати спільний графік будівельних та відновлювальних робіт, вказавши перелік компаній, за якими будуть закріплені об'єкти. «Ці компанії повинні вказати терміни, в які вони зобов'язуються відновити  об'єкти, - підкреслив він. - Якщо ці терміни  будуть незадовільними, ми будемо ухвалювати рішення і залучати інші компанії для проведення відновлювальних робіт в Сватовому».

Урядовець повідомив, що на сьогоднішній день вся територія житлового сектору розмінована, експерти мають можливість завершити роботу протягом  двох днів.

За його словами, окрім відшкодування капітальних витрат для проведення всіх робіт, також будуть здійснені і соціальні виплати: «Буде підготовлений запит про виділення із резервного фонду державного бюджету близько 40 млн. грн. Окрім цього, буде підготовлено запит про виділення 150 тис. грн. сім'ї загиблої жінки та коштів на компенсації постраждалим у результаті вибухів жителям міста».

Геннадій Зубко повідомив, що «Укрзалізниця» повністю відновила свою роботу: відновлено сполучення із Куп'янськом, куди поїзди ходять  двічі на день.

Почалось відновлення залізничної станції у Сватовому: «Залізничники планують завершити роботи за три тижні у зв'язку із великим обсягом необхідних робіт», - підсумував Геннадій Зубко.

Рекомендуємо прочитати

Донецкие боевики грабят даже инвалидов

Но "народные республики" были изобретены не за тем, чтобы облегчить народу жизнь....

Це може бути цікавим

​Блокада досягла проміжних результатів. Що далі?

Які причини? Невиконання своїх обов'язків депутатами ВР, Президентом і прем'єр - міністром України....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Депутат рассказал, почему так продвигают Брауна в аудиторы НАБУ

Народный депутат Украины Сергей Лещенко рассказал, почему так пихают Брауна в аудиторы НАБУ....