Нардеп від «БПП» побив колегу ковбасою (відео)

Нардеп від «БПП» побив колегу ковбасою (відео)

В Херсонській області на сесії новообраної Каховського міськради народний депутат України Сергій Хлань від фракції «Блок Петра Порошенка» в присутності губернатора області Андрія Путилова завдав місцевому депутату від «Опозиційного блоку» Павлу Філіпчуку кілька ударів палкою ковбаси. Про це повідомляє місцевий портал ХВ.

Згідно з інформацією, Філіпчук вирішив привітати з обранням мером Каховки Андрія Дяченка. Так, він подарував йому пакет, в якому була пляшка горілки, палиця ковбаси, консервний ключ і банка консервів з написом «Каховка».

В один момент з-за столу президії, на який поставили пакет, вискочив нардеп Хлань, взяв палицю ковбаси і завдав кілька ударів нею по голові і тулубу Філіпчука.

1446810246_shab2

Потерпілий заявив, що подібним подарунком нагадав, завдяки кому Дяченко став мером міста Каховка. Місцеві ЗМІ пишуть, що в день виборів мера штаб Дяченко викрили в тому, що вони приводили на виборчі дільниці людей за пляшку горілки.

«Він таким чином образив каховчан, які голосували за Дяченко і мене в тому числі, адже я голосував за Дяченко», — прокоментував ситуацію Хлань.

Філіпчук звернувся до медиків і правоохоронців, щоб встановити ступінь тяжкості тілесних ушкоджень.загрузка...

Читайте також