Схвалення Трудового кодексу є кроком до повної олігархізації – активісти

\'\'\'\'\'\'
\r\n

Сьогодні 258 народних депутатів схвалили у першому читанні проект Трудового кодексу (№1658). Таким чином парламент проігнорував інтереси суспільства і думку сотень працівників, які вийшли на протест, заявляє «Соціальний рух».

\r\n

Прийняття ТК віднесене в плані роботи парламенту до питань, що стосуються зобов\'язань України із лібералізації візового режиму з ЄС. На думку протестувальників, включення проекту до порядку денного – забаганка українських олігархів, а не Європейського Союзу. ЄС не вимагав прийняття документу, що вводить рабські умови праці: відеоконтроль на роботі, безоплатне розширення трудових обов’язків функції, спрощене звільнення на малих підприємствах.

\r\n

Під стінами ВР лунали гасла «Ні – новому трудовому кодексу», «Кодекс рабства – не пройде», «Олігархи-паразити не дають нам вільно жити», «Депутатів на заводи – хай працюють ці уроди». Присутні медики, гірники та залізничники. Більшість протестувальників представляють Конфедерацію вільних профспілок України.

\r\n

Активісти «Соціального руху» розгорнули плакати щодо проекту Трудового кодексу №1658 «Безвізовий режим з Пеклом» і «ОСТАТОЧНА ̶д̶е̶ОЛІГАРХІЗАЦІЯ». «Праця за новим Трудовим кодексом – це пекельне рабство. Депутати дбають про те, щоб українці швидше потрапляли до Пекла, а не наближались до Європи. Прийняття проекту повністю суперечить проголошеній політиці деолігархізації – фактично йдеться про повне закріпачення громадян великим капіталом. Діючий КЗпП є останньою соломинкою, за яку можуть схопитися скривджені працівники», – пояснили активісти.

\r\n

За словами представників «Соціального руху», документ не узгоджувався з суспільством: «Громадська рада при Мінсоцполітики розкритикувала проект, а на рівні профільного комітету парламенту обговорення взагалі не було».

\r\n

Активісти зазначають, що, прийнявши проект за основу, Верховна Рада послідовно відстояла інтерес олігархів. «Перешкодити прийняттю документу у другому читанні повинен кожен, хто цінує свою працю»,  – резюмували активісти.

\r\n

Читайте також: 13 новацій проекту Трудового кодексу, які обернуть вас в рабство

Рекомендуємо прочитати

На Луганщине подорвался грузовик с мирными жителями

На оккупированной части территории Луганской области подорвался КамАЗ, в котором находились трое мирных жителей....

Це може бути цікавим

Под Киевом состоялся показ Bloody Queen by MILANIA

Линия одежды «Bloody Queen by MILANIA» направлена не только на то, что бы порадовать поклонников прекрасными летними платьями, но и для того, что бы ещё раз привлечь внимание ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Террористы смертельно обстреляли свои позиции на Донбассе

Среди боевиков Донбасса наблюдается снижение морально-психологического состояния, поэтому они начинают употреблять алкоголь и наркотические средства, а это в св....