Правоохоронці взялися за комбата «Правого Сектору»

Правоохоронці взялися за комбата «Правого Сектору»

правий сектор

Почалося переслідування командира 1-го батальйону 28-ї Окремої механізованої бригади ЗСУ Володимира Пушкаря на псевдо «Туча».

Про це повідомила прес-служба Правого Сектору.

 — Очевидно, що причина репресій — різко негативне ставлення Пушкаря і його бійців до влади Порошенка, про яке вони завжди відкрито заявляли, — переконані в партії.

 — Передусім слід нагадати, що на початку осені режим звинуватив комбата у сприянні контрабанді на Донбасі, чого ніхто не зміг довести. У справі було занадто багато абсурдних речей: то отримання хабара на посаді командира у той час, коли Пушкарь ще не був командиром; то перевезення контрабанди дорогою, що дуже довгий час є замінованою. 23 вересня Приморський суд Одеси відмовився від будь-яких запобіжних заходів і відпустив його. Не вийшло вигадати логічну справу, — розповіли в ПС.

4 листопада репресивні органи знову взялися за старе. В цей день зранку зробили обшук в житлі комбата. Пізніше — в одеському шпиталі, у палаті, де лежить Пушкарь. Нічого забороненого знайдено не було. У так званих «процесуальних діях» брали участь бійці спецпідрозділу СБУ «Альфа», що виконували роль «охоронців», та не аби хто — а сам заступник Головного військового прокурора Дмитро Борзих. «Високе начальство» зі столиці, за підтримки дебелих СБУшників, прибуло до шпиталю лише для того, щоб вручити комбату «клопотання про продовження терміну досудового розслідування у кримінальній справі», де він є підозрюваним.

А на 9 листопада комбата викликають до Києва — «для проведення слідчих дій». Навіщо було задіювати застуника Матіоса та бійців «Альфи» для вручення пари папірців — незрозуміло.

Підтримати Пушкаря до шпиталю прибули його бійці та активісти «Правого сектору» Одещини.

Також 4 листопада проведено обшуки у кількох бійців 28-ї ОМБР. Київське СБУ викрало бійця і відвезло в невідомому напрямку. Репресії проти героїв Визвольної війни на Донбасі тривають.

P.S. Ось так проходив обшук у шпиталі під тиском побратимів по батальйону і «Правого сектора».загрузка...

Читайте також

Коментарі