Українець перетнув Америку, щоб спростувати теорію «русского мира»   

26 листопада  у Києві у кінотеатрі «Кінопанорама» відбудеться допрем єрний показ документальної стрічки  про стиль життя у США під назвою «Американська Мрія».

Автор фільму - журналіст Володимир Мула.

Картина побудованана історіях людей, які свого часу покинули рідні домівки і відправилися назустріч новому і незвіданому життю. Ба більше, подорожуючи Америкою журналіст натрапляє на несподівані факти та думки, які спростовують теорію «русского мира».

«За Союзу нам гуроторили: США –  стратег ічний ворог. Звучали маразматичні ідеї оточити Америку штучними островами з ядерною зброєю. Однак навіть попри це – люди втікали за океан!  У роки незалежності ми почули, що Америка організувала Оранжеву революцію, а у 2013 році –Революцію гідності! А далі – цікавіше. «Русский мир» прийшов в Україну –воювати в тому числі проти Америки. Мовляв, саме вона почала протистояння на Донбасі.  А м и  ж  –  один народ, тільки разом  можемо будувати спільне майбутнє! Але, виявляється, люди не хочуть пірового «Русского мира», не хочуть зводити кінці з кінцями, не хочуть «годувати всю Україну»! Вони банально хочуть годувати себе і стоять перед вибором: поїхати чи залишитися?  - аналізує Володимир Мула, автор фільму «Американська Мрія».  – Ц е кіно не про еміграцію чи імміграцію. У цій роботі закладені числові координати двох типів життя, які притаманні сучасному суспільству: життя на шару і життя своїм коштом. Ми не давали оцінок, а донесли до глядача факти, цифри, свідчення, емоції. І дозволили собі зробити лише один висновок в кінці, заснований на даних, очевидність яких годі спростовувати. Цей фільм треба подивитися уважно, зосереджено, а потім сісти й подумати…».

Так що ж відчувають люди, котрі прямують за океан у пошуках кращого життя? А головне, - чого вони очікують та що в результаті отримують? Відповіді на ці та інші запитання ви отримаєте 26 листопада о 20:00 у кінотеатрі «Кінопанорама» у рамках допремєрного показу фільму «Американська мрія».

Рекомендуємо прочитати

Какая страна ЕС является главным торговым партнером Украины

Германия является основным торговым партнером Украины среди стран Евросоюза....

Це може бути цікавим

На Донбасі обстріляли насосну станцію, яка постачає воду в Маріуполь

У п’ятницю, 21 липня, в насосну станцію у Василівці Донецької області влучив снаряд, повідомив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Укра....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

П'яний водій збив велосипедиста та протаранив паркан подвір'я

У Буському районі Львівщини на автодорозі Рівне – Буськ – Перемишляни сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки та велосипедиста, щоправда водій....