Українець перетнув Америку, щоб спростувати теорію «русского мира»   

26 листопада  у Києві у кінотеатрі «Кінопанорама» відбудеться допрем єрний показ документальної стрічки  про стиль життя у США під назвою «Американська Мрія».

Автор фільму - журналіст Володимир Мула.

Картина побудованана історіях людей, які свого часу покинули рідні домівки і відправилися назустріч новому і незвіданому життю. Ба більше, подорожуючи Америкою журналіст натрапляє на несподівані факти та думки, які спростовують теорію «русского мира».

«За Союзу нам гуроторили: США –  стратег ічний ворог. Звучали маразматичні ідеї оточити Америку штучними островами з ядерною зброєю. Однак навіть попри це – люди втікали за океан!  У роки незалежності ми почули, що Америка організувала Оранжеву революцію, а у 2013 році –Революцію гідності! А далі – цікавіше. «Русский мир» прийшов в Україну –воювати в тому числі проти Америки. Мовляв, саме вона почала протистояння на Донбасі.  А м и  ж  –  один народ, тільки разом  можемо будувати спільне майбутнє! Але, виявляється, люди не хочуть пірового «Русского мира», не хочуть зводити кінці з кінцями, не хочуть «годувати всю Україну»! Вони банально хочуть годувати себе і стоять перед вибором: поїхати чи залишитися?  - аналізує Володимир Мула, автор фільму «Американська Мрія».  – Ц е кіно не про еміграцію чи імміграцію. У цій роботі закладені числові координати двох типів життя, які притаманні сучасному суспільству: життя на шару і життя своїм коштом. Ми не давали оцінок, а донесли до глядача факти, цифри, свідчення, емоції. І дозволили собі зробити лише один висновок в кінці, заснований на даних, очевидність яких годі спростовувати. Цей фільм треба подивитися уважно, зосереджено, а потім сісти й подумати…».

Так що ж відчувають люди, котрі прямують за океан у пошуках кращого життя? А головне, - чого вони очікують та що в результаті отримують? Відповіді на ці та інші запитання ви отримаєте 26 листопада о 20:00 у кінотеатрі «Кінопанорама» у рамках допремєрного показу фільму «Американська мрія».

Рекомендуємо прочитати

Держадвокат відмовився захищати Януковича

Державний адвокат президента-втікача Віктора Януковича Віталій Мешечек відмовився від своїх обов'язків захисника....

Це може бути цікавим

Путин поздравил с днём независимости Индии не того президента

Владимир Путин поздравил премьер-министра и президента Индии с днём независимости страны....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Uber з'явиться ще в одному українському місті

Міжнародний сервіс замовлення таксі Uber у кінці серпня почне надавати свої послуги у Вінниці....