Українець перетнув Америку, щоб спростувати теорію «русского мира»   

26 листопада  у Києві у кінотеатрі «Кінопанорама» відбудеться допрем єрний показ документальної стрічки  про стиль життя у США під назвою «Американська Мрія».

Автор фільму - журналіст Володимир Мула.

Картина побудованана історіях людей, які свого часу покинули рідні домівки і відправилися назустріч новому і незвіданому життю. Ба більше, подорожуючи Америкою журналіст натрапляє на несподівані факти та думки, які спростовують теорію «русского мира».

«За Союзу нам гуроторили: США –  стратег ічний ворог. Звучали маразматичні ідеї оточити Америку штучними островами з ядерною зброєю. Однак навіть попри це – люди втікали за океан!  У роки незалежності ми почули, що Америка організувала Оранжеву революцію, а у 2013 році –Революцію гідності! А далі – цікавіше. «Русский мир» прийшов в Україну –воювати в тому числі проти Америки. Мовляв, саме вона почала протистояння на Донбасі.  А м и  ж  –  один народ, тільки разом  можемо будувати спільне майбутнє! Але, виявляється, люди не хочуть пірового «Русского мира», не хочуть зводити кінці з кінцями, не хочуть «годувати всю Україну»! Вони банально хочуть годувати себе і стоять перед вибором: поїхати чи залишитися?  - аналізує Володимир Мула, автор фільму «Американська Мрія».  – Ц е кіно не про еміграцію чи імміграцію. У цій роботі закладені числові координати двох типів життя, які притаманні сучасному суспільству: життя на шару і життя своїм коштом. Ми не давали оцінок, а донесли до глядача факти, цифри, свідчення, емоції. І дозволили собі зробити лише один висновок в кінці, заснований на даних, очевидність яких годі спростовувати. Цей фільм треба подивитися уважно, зосереджено, а потім сісти й подумати…».

Так що ж відчувають люди, котрі прямують за океан у пошуках кращого життя? А головне, - чого вони очікують та що в результаті отримують? Відповіді на ці та інші запитання ви отримаєте 26 листопада о 20:00 у кінотеатрі «Кінопанорама» у рамках допремєрного показу фільму «Американська мрія».

Рекомендуємо прочитати

Столичне метро порадує киян нововведенням

До кінця року поповнювати баланс своїх проїзних для проїзду в метро можна буде онлайн і за допомогою вуличних платіжних терміналів....

Це може бути цікавим

Под Киевом состоялся показ Bloody Queen by MILANIA

Линия одежды «Bloody Queen by MILANIA» направлена не только на то, что бы порадовать поклонников прекрасными летними платьями, но и для того, что бы ещё раз привлечь внимание ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

"Укрзализныця" продаст первые 3 билета в Прагу дешевле на 1000 грн

"Укрзализныця" внедряет услугу – " первой минуты", когда первые три на рейс будут продаваться со значительной ....